روایت‌های متناقض از درگذشت «نسرین قادری» | بیماری زمینه‌ای داشته است!

خبرگزاری دولت نوشت: داماد خانواده مرحومه قادری به درب منزلش مراجعه می‌کند و پس از اینکه بارها زنگ خانه را به صدا درمی‌آورد و تماس‌های مکرری با نسرین قادری برقرار می‌کند اما نسرین نه پاسخ می‌دهد و نه درب خانه را باز می‌کند.

روایت‌های متناقض از درگذشت «نسرین قادری» | بیماری زمینه‌ای داشته است!

خبرگزاری دولتی ایرنا نوشت: یکی از نزدیکان مرحومه «نسرین قادری»، بانوی ۳۵ ساله مریوانی که روز گذشته در منزل خود در تهران فوت شد، توضیحاتی در خصوص درگذشت او ارائه کرد.

وی اظهار داشت نسرین که اهل مریوان است، در فاز چهار شهرک اندیشه تهران سکونت داشته است.

بیشتر بخوانید: اظهارات پدر «نسرین قادری» درباره علت فوت دخترش + فیلم

وی اظهار داشت: مرحومه قادری طی روزهای گذشته همچون بسیاری از مردم، زندگی عادی و روزمره خود را سپری کرده است ولی ارتباطش با خانواده قطع می‌شود.

به گفته وی روز گذشته داماد خانواده مرحومه قادری به درب منزلش مراجعه می‌کند و پس از اینکه بارها زنگ خانه را به صدا درمی‌آورد و تماس‌های مکرری با نسرین قادری برقرار می‌کند اما نسرین نه پاسخ می‌دهد و نه درب خانه را باز می‌کند.

وی گفت: در نهایت داماد خانواده با کمک همسایه ها درب منزل را شکسته و وارد خانه می شوند که با پیکر بی جان نسرین قادری روبرو می گردند.

وی اضافه کرد: متاسفانه نسرین قادری در حالی به بیمارستان می رسد که جان خود را از دست داده بود.

به گفته وی نسرین قادری دارای بیماری زمینه‌ای بوده است و در اثر همین مساله روز گذشته جان خود را از دست داده است.

وی گفت: بررسی‌های پزشکی قانونی آغاز شده است و منتظر نتیجه قطعی این بررسی ها هستیم.

نسرین قادری ۳۵ ساله و اهل مریوان بود که در شهریار تهران سکونت داشت و روز ۱۳ آبان از دنیا رفت.

دادستان شهریار: پزشکی قانونی علت اولیه فوت نسرین قادری را اعلام کرد

خبرگزاری مهر نوشت: دادستان شهریار با اشاره به ادعاهای مطرح شده درباره درگذشت خانم نسرین قادری گفت: پزشکی قانونی علت اولیه جان باختن نسرین قادری را مسمومیت گزارش کرده است.

در روزهای اخیر که پروژه کشته‌سازی ضدانقلاب با هدف ناآرام سازی ذهن مردم و شهروندان به صورت زنجیره‌ای در حال انجام است، هر روز نام‌هایی مختلف از شهرهای ایران مطرح می‌شود که توسط نیروهای امنیتی کشته شده‌اند و پس از بررسی‌ها مشخص می‌گردد این افراد یا زنده هستند یا دلیل مرگشان موضوع دیگری بوده است. نسرین قادری، یکی از افرادی است که از روز گذشته نام وی به عنوان یکی از کشته شدگان حوادث اخیر مطرح شده است.

رسانه‌های ضد انقلاب، در خبرهای خود به صورت پرحجم مدعی شده‌اند که این فرد به علت ضربات باتون در تجمعات شهر شهریار کشته شده است. این رسانه‌ها با سواستفاده از کرد بودن این دختر جوان تلاش کردند از صبح امروز، با تحریک احساسات مردم شریف مریوان، زمینه‌های ایجاد ناامنی در این شهر را ایجاد کنند.

این در حالی است که خانواده نسرین قادری بلافاصله، خبر دروغ کشته شدن دخترشان را تکذیب کرده‌اند.

پدر نسرین قادری درباره فوت دختر خود گفت: دخترم تشنج داشت و به آنفلوآنزا هم مبتلا شده بود و شب همان روزی که فوت شده، برادرش تا ۱۲ شب پیش او بود و ما هم با او تماس تلفنی داشتیم و جویای حالش بودیم.

وی با بیان اینکه فردای آن روز هرچه با دخترم تماس گرفتیم جوابی از او دریافت نکردیم، افزود: از دختر دیگرم به همراه همسرش خواستیم تا به منزل نسرین رفته و ما را از وضعیت او باخبر کنند.

قادری گفت: با مراجعه دختر و دامادم به درب منزل نسرین بازهم او هیچ جوابی نمی‌دهد تا با هماهنگی یکی از همسایگان درب خانه را می‌شکنند و با پیکر بی جان او در منزل مواجه می‌شوند.

پدر مرحوم نسرین قادری اضافه کرد: دختر و دامادم بلافاصله با اورژانس و آگاهی تماس می‌گیرند و جسد دخترم به پزشکی قانونی شهریار منتقل می‌شود.

وی همچنین هرگونه شایعه درباره حضور دخترش در تجمعات اعتراضی و اغتشاشات را رد کرد.

در همین زمینه، حمید عسگری پور دادستان شهریار، در رابطه با ادعاهای مطرح شده درباره فوت خانم نسرین قادری گفت: ساعت ۱۴ روز جمعه مورخه ۱۳ آبان ماه سال جاری یکی از بستگان متوفیه با مراجعه به کلانتری محل اعلام می‌کند که به درب واحد مسکونی مرحومه قادری مراجعه کرده و وی درب را باز نکرده است.

عسگری پور افزود: پس از دستور قضائی و باز کردن درب آپارتمان، مأموران انتظامی با حضور اقوام متوفیه وارد منزل شده و مشاهده می‌کنند که جسد خانم نسرین قادری در پذیرایی بر زمین افتاده است.

دادستان عمومی و انقلاب شهریار با اشاره به نظریه پزشکی قانونی، تصریح کرد: پس از معاینه جسد، هیچ گونه آثار ضرب و جرحی مبنی بر شکستگی، در رفتگی، سیاه شدگی و کبودی بر روی بدن متوفیه رؤیت نشده است.

وی افزود: تشخیص اولیه پزشکی قانونی مسمومیت این فرد است و البته طبق اظهارات خانواده او دچار بیماری قبلی نیز بوده است.

پیکر وی روز شنبه پس از انجام تشریفات قانونی به زادگاهش منتقل و خاکسپاری شد.

دیگر رسانه ها

ارسال نظر