خبر فوری:

تیم مهدوی‌کیا انصراف داد

از کمیته ملی المپیک خواستیم که از فدراسیون فوتبال درباره انصراف تیم ملی امید از بازی‌های آسیایی استعلام بگیرد و تا ظهر نتیجه نهایی را به ما اعلام کند.

سرپرست کاروان ایران در بازی های کشورهای اسلامی می گوید، فدراسیون فوتبال هیچ چیزی به صورت رسمی مبنی بر انصراف تیم فوتبال امید اعلام نکرده است.

اصغر رحیمی درباره ی اظهار نظر  مهدی مهدوی کیا مبنی بر اینکه تیم ملی فوتبال امید از بازی های کشورهای اسلامی انصراف می‌دهد، بیان کرد: تا این لحظه فدراسیون فوتبال هیچ‌چیزی به صورت رسمی به ما اعلام نکرده است و ما از طریق رسانه‌ها متوجه این موضوع شده‌ایم. از کمیته ملی المپیک خواستیم که از فدراسیون فوتبال استعلام بگیرد و تا ظهر نتیجه نهایی را به ما اعلام کند.

او ادامه داد:  ۴۸ ساعت تا پرواز تیم باقی مانده است و اگر می خواهند، انصراف دهند باید به صورت رسمی به ما اعلام کنند تا بلیت های آنها را باطل کنیم. از طرفی اسکان و قرعه کشی مسابقات انجام شده است و باید بدانیم شرایط به چه صورت است. همچنین اگر قرار است این تیم انصراف دهد، باید دلیل منطقی برای کمیته برگزاری بازیها بیاوریم که دلیل انصراف چه چیزی بوده است./ ایسنا

دیگر رسانه ها

ارسال نظر