حمله مسلحانه به ماموران پلیس در کرج/ شهادت یک بسیجی؛ ۵ مامور ناجا زخمی شدند

تسنیم نوشت : در حمله مسلحانه جمعی اغتشاشگر به ماموران پلیس و مردم، طی امروز ، بسیجی «روح الله عجمی» شهید و ۵ مامور ناجا مجروح شدند که حال دو نفر وخیم است.

تسنیم نوشت : در حمله مسلحانه جمعی اغتشاشگر به ماموران پلیس و مردم، طی امروز ، بسیجی «روح الله عجمی» شهید و ۵ مامور ناجا مجروح شدند که حال دو نفر وخیم است.

در جریان اغتشاشات امروز که حوالی بهشت سکینه و کمال شهر کرج رخ داد، اغتشاشگران یک بسیجی را به شهادت رساندند.

نام بسیجی شهید «روح الله عجمی» است که با ضربات چاقو از ناحیه کمر به شهادت رسیده است.

همچنین ۵ مامور نیروی انتظامی هم مجروح شدند که حال دو نفر وخیم است

از حوالی ظهر امروز در محدوده کمال‌شهر ترافیک سنگینی در هر دو خط اتوبان کرج-قزوین شکل گرفته است. جمعی از اغتشاشگران در محدوده بهشت سکینه تلاش کردند تا مسیر تردد ماشین‌ها را مسدود کنند. 

اغتشاشگران ابتدا از ماشین‌ها می‌خواهند تا متوقف شوند و در صورت‌عدم توقف با سنگ به سمت آن خودرو حمله می‌کنند. این اقدام باعث ایجاد ترافیک سنگین در هر دو خط اتوبان شده است.

در جریان درگیری بین نیروهای انتظامی و اغتشاشگران تعدادی از نیروهای انتظامی به شدت مجروح شده‌اند و به دلیل ترافیک سنگین هلی‌کوپتر هلال‌احمر برای انتقال این مصدومان به محل اعزام شده‌اند. 

همزمان شدن شلیک گاز اشک‌آور توسط نیروهای امنیتی و پرواز هلی‌کوپترها باعث شده تا رسانه‌های ضد انقلاب با سوءاستفاده و ساختن روایتی دروغ اعلام کنند هلی‌کوپترهای غیرنظامی درحال شلیک هستند!

دیگر رسانه ها

ارسال نظر