این سه جمله را افراد موفق هر روز تکرار می‌کنند

​“فکر می‌کنم می‌توانم، فکر می‌کنم می‌توانم، فکر می‌کنم می‌توانم…” موفقیت با گفتگوی ذهنی مثبت شروع می‌شود.

این سه جمله را افراد موفق هر روز تکرار می‌کنند

فکر می‌کنم می‌تونم، فکر می‌کنم می‌تونم، فکر می‌کنم می‌تونم. قدرت باورداشتن و تکرار کردن دست کم گرفته می‌شه. افکار شما بیش از چیزی که تصور می‌کنید بر زندگی شما تاثیرگذاره. با هر فرد موفقی که مصاحبه کنید، به شما خواهند گفت که گفتگوی ذهنی مثبت چقدر برای اعتماد به نفستون مهمه. شما باید باور داشته باشید که می‌تونید موفق بشید.

به گزارش عرشه آنلاین؛ توی این مطلب سه جمله تاکیدی عالی وجود داره که افراد موفق هر روز به خودشون می‌گن:

۱. انتظار دارم برنده شوم. من شایسته پیروزی هستم.

یکی از مشکلات مشترک بسیاری از افراد، توقع کمه. این افراد انتظار بهترین‌ها رو ندارند و واقعا منتظر موفقیت نیستند. شاید اهدافشون رو بزرگ در نظر بگیرند ولی انتظار دارند که تا نیمه راه رو طی کنند. برخی از افراد باور دارند که داشتن توقعات کم، اون‌ها رو از ناامیدی نجات می‌ده، اما این افراد فقط خودشون رو محروم می‌کنند. شما نه تنها باید انتظار پیروزی رو داشته باشید، بلکه باید حس کنید که شایسته اون هستید. اگر فکر می‌کنید که لیاقتش رو ندارید، ممکنه ناخواسته خودتون رو پایین بیارید.

این سه جمله را افراد موفق هر روز تکرار می‌کنند

۲. برای من مهم نیست که بقیه درباره من چه فکری می‌کنند.

ترس از مردم یکی دیگر از موانع اصلی در مسیر موفقیت به شمار می‌ره. اگر از این که دیگران چه فکری می‌کنند می‌ترسید، راه‌اندازی اون کسب‌وکار، تمرین برای ورود به تیم ملی فوتبال یا تغییر شغل در دهه ۵۰ زندگیتون، خیلی چالش‌برانگیز خواهد بود. حتی ممکنه به دلیل ترس از این که دیگران درباره شما چطور فکر می‌کنند، هدفتون رو دنبال نکنید. وقتی حرف از رسیدن به اهدافتانون و این که خودتون باشید می‌شه، به این که دیگران چه فکری می‌کنند اهمیت ندید.

این سه جمله را افراد موفق هر روز تکرار می‌کنند

۳. امروز نمی‌توان همه کارها را انجام دهم، اما می‌توانم یک قدم کوچک بردارم.

در دنیایی که حواس‌پرتی ما رو دربرگرفته و فناوری‌ها به سرعت در حال تکامل هستند، احساس غرق شدن در افکارمون خیلی به راحتی اتفاق میفته. وقتی هدفی رو تعیین می‌کنید، به نظر می‌رسه که برای رسیدن بهش باید کارهای زیادی انجام داد. به جای نگرانی درباره آینده فقط روی یک روز یا یک تسک متمرکز بشید و به هدفتون خواهید رسید. وقتی احساس گیجی و غرق شدن در افکارتون رو تجربه می‌کنید، به دنبال حواس‌پرتی‌هایی مثل شبکه‌های اجتماعی یا انواع دیگر سرگرمی هستید که شما رو به زندگی موفقی که تصور می‌کنید، نزدیک‌تر نمی‌کنه.

جملات تاکیدی مربوط به موفقیت، برای تغییر چیزهایی که در ناخودآگاه بهشون باور دارید مفید هستند. وقتی چیزی رو بارها با خودتون تکرار می‌کنید، در نهایت شروع به باورکردن اون می‌کنید. وقتی شروع به باور کردید، بعد شروع به کار می‌کنید و روی دستیابی به اهدافی که برای خودتون تعیین کردید متمرکز می‌شید. برای شروع به دستیابی به موفقیت بیشتر، این سه جمله تاکیدی رو هر روز تکرار کنید. همه‌چیز با گفتگوی ذهنی مثبت شروع می‌شه.

این نوشته ترجمه‌ای از بلاگ پست «Three Affirmations Successful People Repeat Every Day» است که «آژانس محتوای نیم‌فاصله» آن را ترجمه کرده است.

 

دیگر رسانه ها

کدخبر: 140484

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر