بازداشت موبایل‌قاپ‌های موتورسوار در بازار تهران

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری دو موبایل‌قاپ حرفه‌ای در محدوده بازار تهران خبر داد.

بازداشت موبایل‌قاپ‌های موتورسوار در بازار تهران

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری دو موبایل‌قاپ حرفه‌ای در محدوده بازار تهران خبر داد.

سردار علی، ولی پور گودرزی با بیان اینکه کارآگاهان پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ در ادامه تحقیقات خود، هویت دو موبایل قاپ را مورد شناسایی قرار دادند، گفت: کارآگاهان با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف جرم و روش‌های علمی پس از شناسایی هویت متهمان، متوجه شدند که این افراد سابقه‌دار هستند و پیشتر نیز به دلیل ارتکاب سرقت بازداشت شده‌اند

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه در ادامه مخفیگاه متهمان در شرق تهران مورد شناسایی قرار گرفت، گفت: در همین راستا نیز هماهنگی با مقام قضایی انجام و مجوز‌های لازم اخذ شد. پس از آن نیز ماموران با اجرای یک عملیات پلیسی به مخفیگاه این دو سارق رفته و این افراد را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

 

ولی پور گودرزی با بیان اینکه در بازرسی از محل دستگیری این افراد تعدادی موبایل مسروقه نیز کشف و ضبط شد، گفت: دو متهم در مقر انتظامی تحت بازجویی قرار گرفتند که در جریان آن به دستکم ۲۰ فقره موبایل قاپی از شهروندان اعتراف کردند. همچنین شماری از مال‌باختگان نیز در مواجه حضوری با سارقان، آن‌ها را به عنوان سارق تلفن‌های همراه خود شناسایی کردند.

 

وی با بیان اینکه تحقیقات تکمیلی در خصوص این پرونده همچنان در حال انجام است، گفت: برای دو متهم پرونده‌ای تشکیل شد و آنان به همراه پرونده متشکله و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند. همچنین اقدامات ماموران برای شناسایی و دستگیری مالخر یا مالخران اموال مسروقه این افراد نیز در حال انجام است.

دیگر رسانه ها

کدخبر: 137405

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر