پاداش پایان خدمت بازنشستگان و فرهنگیان واریز شود

یک نماینده مجلس در تذکری به دولت گفت: با توجه به تورم سالانه و تأخیر دو ساله در پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان، اجحاف مضاعفی به آنها صورت گرفته که نیاز است دولت تدبیر عاجلی در این زمینه انجام دهد.

پاداش پایان خدمت بازنشستگان و فرهنگیان واریز شود

نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار طولانی بیش از دو سال برای پرداخت پاداش پایان خدمت به بازنشستگان حق آنان نیست چرا که آنان برای این مبلغ برنامه‌ریزی کرده‌اند.

سید محمد پاک‌مهر، نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به دولت، گفت: ضروری است پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان هر چه سریع‌تر پیگیری شود. بازنشستگان نجیبی که اخیراً به افتخار بازنشستگی پس از ۳۰ سال خدمت صادقانه به جمهوری اسلامی نائل آمده‌اند، به ویژه فرهنگیان، ایثارگران و… امروز چشم به راه پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگی خود هستند.

وی با بیان اینکه انتظار طولانی بیش از دو سال برای پرداخت پاداش پایان خدمت حق آنها نیست، چرا که بازنشستگان برای این مبلغ در حوزه معیشت خود برنامه‌ریزی کرده‌اند، تصریح کرد: با توجه به تورم سالانه و تأخیر دو ساله در پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان، اجحاف مضاعفی به آنها صورت گرفته که نیاز است دولت تدبیر عاجلی در این زمینه انجام دهد./ مهر

دیگر رسانه ها

ارسال نظر