تذکر تند یک نماینده مجلس به وزیر آموزش و پرورش درباره معلمان و فرهنگیان

یک نماینده مجلس درباره بیمه درمانی معلمان و فرهنگیان به وزیر آموزش و پرورش تذکر داد.

تذکر تند یک نماینده مجلس به وزیر آموزش و پرورش درباره معلمان و فرهنگیان

یک نماینده مجلس درباره بیمه درمانی معلمان و فرهنگیان به وزیر آموزش و پرورش تذکر داد.

به گزارش عرشه آنلاین، نماینده شاهین‌شهر در مجلس درباره تاخیر در پرداخت معوقات بیمه درمانی فرهنگیان گفت که آموزش و پرورش هر چه زودتر این معوقات که باعث نارضایتی این قشر شده است را پرداخت کند.

 حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین‌شهر در مجلس یازدهم شورای اسلامی  درباره اعتراض جمعی از فرهنگیان به دلیل تاخیر در پرداخت هزینه‌های درمانی آنها، گفت: هزینه درمان سال ۱۴۰۱ فرهنگیان پرداخت نشده که ضروریست هرچه سریعتر این معوقات به آنها پرداخت شود.

وی با اشاره به پیگیری انجام شده از آموزش و پرورش و شرکت بیمه مربوطه برای پرداخت معوقات بیمه درمان فرهنگیان، افزود: در پیگیری‌های صورت گرفته از شرکت بیمه آتیه‌ سازان حافظ، به عنوان شرکت مربوطه، بابت پرداخت هزینه‌های درمانی معوق سال ۱۴۰۱ فرهنگیان، شرکت بیمه آتیه‌ سازان حافظ اعلام کرد که وجوه هزینه درمان فرهنگیان را به حساب آموزش و پرورش واریز کرده و این آموزش و پرورش است که متعهد به پرداخت هزینه درمان فرهنگیان است.

نماینده شاهین‌شهر در مجلس در تذکر به آقای صحرایی وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد: جهت رفع مشکل ضروریست که وزیر و وزارتخانه مربوطه نسبت به تسریع در پرداخت هزینه درمانی معوق سال ۱۴۰۱ این گروه از فرهنگیان اقدام لازم را انجام دهند تا این مشکل حل شود.

حاجی‌ دلیگانی بیان کرد: این موضوع باعث نارضایتی فرهنگیان شده که بسیاری با مراجعه به دفاتر نمایندگان گلایه خود را ابراز کرده‌اند که باید اقدامات لازم صورت گیرد تا دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم./ تسنیم

منبع: تسنیم

دیگر رسانه ها

کدخبر: 139165

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر