هجوم مردم به این شهرها؛مقصدِ محبوبِ مسافران نوروزی کجاست؟

مرکز کنترل ترافیک اعلام کرد: در این چند روز مازندران، گیلان و خراسان رضوی مقصد بیشتر گردشگران نوروزی بوده است.

هجوم مردم به این شهرها؛مقصدِ محبوبِ مسافران نوروزی کجاست؟

 

فارس: مرکز کنترل ترافیک اعلام کرد: در این چند روز مازندران، گیلان و خراسان رضوی مقصد بیشتر گردشگران نوروزی بوده است.

رئیس مرکز کنترل ترافیک افزود: امسال سفر‌ها به جنوب هم افزایش داشته و خوزستان، بوشهر و هرمزگان نسبت به پارسال مسافران بیشتری داشته‌اند.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: شاهد روند افزایشی حضور مسافران در مازندران هستیم و تاکنون بیش از ۲ میلیون مسافر به مازندران سفر کردند.

حسین ایزدی مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران اظهار داشت: شاهد اقامت مسافران در اقامتگاه‌های مازندران هستیم و شمار مسافران به دو میلیون و ۸۰۸ هزار و ۸۵۴ نفر شب رسید.

وی با تاکید بر اینکه از ۲۳ تا ۲۸ اسفند ماه دو میلیون ۸۰۸هزار و ۸۵۴ نفر شب در اقامتگاه‌های رسمی، غیررسمی اقامت کردند افزود: از این میزان اقامت ۶۷۳ هزار و ۵۸۹ نفردر مراکز رسمی استان ثبت شد.

 ایزدی با تاکید بر اینکه شاهد بازدید مسافران از جاذبه‌های فرهنگی، طبیعی و تاریخی هستیم تصریح کرد: بازدید از جاذبه‌های فرهنگی، توریستی و تاریخی به بیش از ۳۲۷ هزار نفر رسید.

 

  وی افزود: جاذبه‌های دست ساز، طبیعی و تفریحی انتخاب اول گردشگران و مسافران نوروزی بوده که بیشترین تعداد بازدیدکننده را دارد.

 

وی ادامه داد: امسال حضور گردشگران در مازندران بیش از سال‌های گذشته خواهد بود و دستگاه‌های اجرایی ستاد خدمات اجرایی سفر مازندران آمادگی کامل برای ارائه خدمات به گردشگران دارند.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: پایگاه‌های اطلاع‌رسانی فعال شده و ایستگاه‌هایی در ورودی شهرها مستقر بوده که لازم است گردشگران با اطلاع کافی و برنامه‌ریزی بهتر راهی سفر شوند.

دیگر رسانه ها

کدخبر: 130772

ارسال نظر