نحوه دریافت وام آنلاین بدون ضامن + جزئیات

دریافت وام‌های بانکی، یکی از گزینه‌هایی است که اغلب افراد روی دریافت آن حساب می‌کنند. با این حال و به دلایل مختلفی، مشکلاتی نظیر نیاز به ضامن و وثیقه، زمان‌بر بودن فرایند تشکیل پرونده، انتظار و دریافت تسهیلات، عدم وجود اعتبار کافی برای اعطای تسهیلات در زمان درخواست و… از مواردی هستند که فرایند دریافت تسهیلات را دشوار و بعضاً غیرممکن می‌‌کنند. اما چاره چیست؟

نحوه دریافت وام آنلاین بدون ضامن + جزئیات

یکی از نگرانی ‌های همیشگی همه ما وقوع هزینه‌های پیش‌بینی‌نشده‌‌ای است که از قبل برای تامین منابع مالی آن آمادگی لازم را نداریم. مثلاً اتفاقات مختلفی نظیر رکودهای مقطعی کسب و کار، سفرهای ناگهانی و برنامه‌ریزی‌نشده، خرابی ناگهانی تجهیزات الکترونیکی منزل، ابتلا به بیماری و هزینه‌های درمان و… جزو مواردی هستند که همیشه و همه جا در کمین ما هستند.

این نگرانی از پیشینه‌ای تاریخی برخوردار است و اصطلاح روز مبادا هم به چنین موقعیت‌‌هایی اشاره دارد. یک راه رایج و مطمئن برای مواجهه با نگرانی‌های این‌چنینی، پس‌انداز و مراجعه به آن در دوره نیازهای ناگهانی است.

بیشتر بخوانید: وام بدون ضامن بانک صادرات + مبلغ و مدارک

معمولاً افراد برای تامین هزینه‌های ناگهانی و پیش‌‌بینی‌ نشده، به پس ‌انداز خود مراجعه می‌کنند. ولی اگر میزان پس ‌انداز برای این موضوع کافی نبود و یا مثلاً به صورت مدت‌ دار در حساب ‌های بانکی سپرده‌ گذاری شده بود و یا به اقلام سرمایه ‌ای مثل سکه و ارز تبدیل شده بود چطور؟ تحت این شرایط، شاید راحت‌ترین راه را بتوان مراجعه به دوستان و اطرافیان و یا استفاده از تسهیلات صندوق‌ های قرض ‌الحسنه خانگی دانست.

با این حال، یکی از ایرادات این راه حل این است که ممکن است نخواهیم بار مشکلات خود را به دوستان و اطرافیان منتقل کنیم. تسهیلات صندوق‌ های قرض‌‌الحسنه خانگی هم همیشه در دسترس نیستند و نمی‌‌توان روی آنها به طور دائم حساب کرد. در این مواقع، معمولاً دریافت وام بانکی به عنوان یکی از گزینه‌‌های محبوب به شمار می‌رود.

دریافت وام‌های بانکی، یکی از گزینه‌هایی است که اغلب افراد روی دریافت آن حساب می‌کنند. با این حال و به دلایل مختلفی و علیرغم تلاش همه‌جانبه سیستم بانکی برای تامین نیاز مالی افراد، مشکلاتی نظیر نیاز به ضامن و وثیقه، زمان‌بر بودن فرایند تشکیل پرونده، انتظار و دریافت تسهیلات، نیاز به سپرده ‌گذاری قبلی در بسیاری از موارد، عدم وجود اعتبار کافی برای اعطای تسهیلات در زمان درخواست و … همه و همه از مواردی هستند که فرایند دریافت تسهیلات را دشوار و بعضاً غیرممکن می‌ کنند. اما چاره چیست؟

اخیراً برنامه‌ای تحت عنوان ویپاد (متعلق به بانک پاسارگاد) منتشر شده که به کاربران امکان می‌دهد تا علاوه بر افتتاح حساب دیجیتال بانک پاسارگاد و نیز دریافت کارت بانکی پاسارگاد در آدرس دلخواه، از امکان دریافت تسهیلات آنلاین و آنی خرد بدون ضامن و وثیقه برخوردار شوند. به این ترتیب که کاربران گرامی می‌توانند پس از نصب برنامه ویپاد و تکمیل مراحل ثبت نام (شامل افتتاح حساب دیجیتال بانک پاسارگاد) و دریافت کارت فیزیکی که ممکن است بسته به شرایط سرویس ‌های استعلامی، از یکساعت تا چند روز طول بکشد، نسبت به درخواست حساب پشتوانه ویپاد (تسهیلات بدون ضامن) اقدام نموده و پس از طی فرایند اعتبارسنجی، حداکثر ظرف مدت ۳ دقیقه تسهیلات مورد نظر خود را بدون نیاز به هرگونه ضامن و وثیقه دریافت نمایند.

گفتنی است مبلغ این تسهیلات به صورت پلکانی است. به این صورت که در بار نخست، امکان دریافت تسهیلات یک میلیون تومانی برای کاربر فراهم بوده و با دریافت و تسویه به موقع تسهیلات هر پله، امکان دریافت مبلغ بیشتر تا سقف ۵ میلیون تومان برای کاربران فراهم می‌ شود.

علاقه‌مندان به این تسهیلات، می‌توانند با مراجعه به وب سایت و نسخه تحت وب ویپاد یا دریافت و یا نصب نسخه‌های موبایل موجود در کافه بازار، گوگل‌پلی، مایکت یا سیب‌اپ، پس از افتتاح حساب و دریافت کارت فیزیکی، از تسهیلات بدون ضامن، آنلاین و آنی ترابانک پاسارگاد بهره‌مند شوند./ مهر

دیگر رسانه ها

ارسال نظر