خبر فوری:

سامانه ثبت اعتراض به دریافت یارانه جدید کار نمی کند!

پیگیری‌ها نشان می‌دهد که با وجود معرفی سامانه hemayat.mcls.gov.ir برای ثبت اعتراض در خصوص اصلاح نظام یارانه‌ها، این سامانه در حال حاضر بسیار کُند است.

 پیگیری‌ها نشان می‌دهد که با وجود معرفی سامانه hemayat.mcls.gov.ir برای ثبت اعتراض در خصوص اصلاح نظام یارانه‌ها، این سامانه در حال حاضر بسیار کُند است.انبوه مراجعه به این سایت می تواند عامل بروز این مشکل باشد.

 براساس اعلام سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها به‌موجب جزء ۱ بند ص تبصره ۱ قانون بودجه سال ۱۴۰۱ و دستور ریاست محترم جمهور، یارانه ۴۰۰هزارتومانی برای دهک‌های اول تا سوم و یارانه ۳۰۰هزارتومانی برای دهک‌های چهارم تا نهم به‌ازای هر نفر، دوشنبه ۱۹ اردیبهشت به حساب سرپرستان واریز شد.

در عین حال گفته شده که مشمولین دریافت یارانه توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیش از ۲۳ میلیون خانوار ایرانی می‌باشند که ۷۲ میلیون ایرانی را شامل می‌شود. مبالغ اعلام‌شده برای دو ماه به‌صورت نقدی به حساب سرپرستان خانوار واریز گردید و زمان برداشت آن تا اعلام رسمی دولت در حساب مردم غیر قابل برداشت خواهد بود.

متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر یا هرگونه پرسش به سامانه رسیدگی به درخواست یارانه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به‌آدرس hemayat.mcls.gov.ir مراجعه و یا با مرکز پاسخگویی تلفنی آن وزارتخانه به‌شماره ارتباطی ۶۳۶۹-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

روابط عمومی وزارت کار تعاون و رفاه اجتماعی نیز در صفحه شخصی خود نوشت: پیرو اصلاح نظام توزیع یارانه ها، هم وطنانی که به هر دلیلی ابهام یا اعتراضی نسبت به یارانه اختصاص یافته دارند می توانند به سامانه http://hemayat.mcls.gov.ir مراجعه و ثبت اعتراض نمایند.

با این وجود پیگیری‌های تسنیم نشان می‌دهد که سامانه اعلام شده بسیار کُند بوده که انبوه مراجعه به این سایت می تواند عامل بروز این مشکل باشد.

 

 

دیگر رسانه ها

ارسال نظر