شیبا اینو لیست شد ؟/ زمان خرید شیبا اینو فرا رسیده است؟

ا توجه به کاهش شدید قیمت این میم کوین، برخی از کارشناسان بازار باور دارند بازار، فرصت خرید در سطح پایین را برای معامله‌گران فراهم کرده است.

 شیبا اینو لیست شد ؟/ زمان خرید شیبا اینو فرا رسیده است؟

بر اساس درخواست جدید صرافی ارز دیجیتال کوین بیس، مجوز لیست کردن قراردادهای آتی میم کوین مشهور شیبا اینو به کمیسیون معاملاتی معاملات آتی کالای ایالات متحده آمریکا، ارسال شده است.

 بخش مشتقات صرافی مشهور ارز دیجیتال کوین بیس، درخواست خود برای لیست کردن قراردادهای آتی میم کوین شیبا اینو در این پلتفرم رمزارزی را به کمیسیون معاملاتی معاملات آتی کالای ایالات متحده آمریکا (CFTC) ارسال کرده است. بر اساس درخواست این صرافی آمریکایی در بیست و هشتم ماه ژوئن، زمان لیست شدن شیبا اینو آتی، پانزدهم ماه جولای اعلام شده است. 

پلتفرم صرافی ارز دیجیتال کوین بیس، همچنین برای قراردادهای آتی چهار آلت کوین دیگر، شامل پولکادات، استلار، چین لینک و آوالانج نیز درخواست ارسال کرده است. در صورت تایید این درخواست‌ها، تعداد قراردادهای آتی معامله‌شده در این صرافی، به هشت عدد افزایش پیدا خواهد کرد. 

در صورت تایید درخواست این صرافی، قراردادهای آتی شیبا اینو بر پایه تسویه نقدی ماهانه و مارجین خواهد بود. این قراردادها به‌صورت ۱۰ میلیون شیبا تنظیم خواهند شد و حداقل تغییر قیمت و ارزش سفارش برابر ۰.۰۰۰۰ دلار به ازای هر شیبا و ۰.۱۰ به ازای هر قرارداد خواهد بود. با تایید این قرارداد، میم کوین شیبا اینو نیز مانند دوج کوین، جزو میم کوین‌های دارای قرارداد آتی به شمار خواهد رفت. همچنین، در متن درخواست مجوز این صرافی آمده است قرارداد آتی شیبا اینو، تمامی قوانین اصلی CEA را رعایت خواهد کرد و درگیر دستکاری بازار نخواهد شد. در ضمن، حداکثر پوزیشن‌ها در این قرارداد به ۳۰ هزار عدد، محدود شده است. با وجود اینکه می‌توان خبر ارسال درخواست قرارداد آتی شیبا را سینگالی مثبت فرض کرد، قیمت این میم کوین در ساعت‌های پس از اعلام این خبر، حدود ۲ درصد افت کرده است. 

پیش‌بینی قیمت شیبا اینو

ماه ژوئن، برای میم کوین شیبا اینو، سودده نبود و قیمت این میم کوین به پایین‌ترین میزان خود از ماه مه ۲۰۲۲ رسید. طی این ماه، شیبا اینو با ۳۳ درصد کاهش قیمت مواجه شد و به سطح ۰.۰۰۰۰۱۷ دلار رسید. با وجود این افت قیمتی، برخی از تحلیلگران بازار ارز دیجیتال، پیش‌بینی می‌کنند قیمت این میم کوین می‌تواند به اوج قیمتی خود در سال ۲۰۲۱ میلادی و معادل ۰.۰۰۰۰۸۸ دلار بازگردد. قیمت این میم کوین در زمان نگارش این گزارش، معادل ۰.۰۰۰۰۱۷۰۸ است و در شبانه‌روز گذشته، حدود ۰.۲۵ درصد رشد قیمتی داشته است. 

مطالعه بیشتر: آیا زمان خرید شیبا اینو فرا رسیده است؟

با توجه به کاهش شدید قیمت این میم کوین، برخی از کارشناسان بازار باور دارند بازار، فرصت خرید در سطح پایین را برای معامله‌گران فراهم کرده است. همچنین ممکن است تایید قراردادهای آتی این میم کوین در کوین بیس، سینگال مثبتی برای رالی جدید شیبا اینو طی ماه جولای باشد. از سویی در گزارشی که پلتفرم Santiment منتشر کرده است، میم کوین شیبا اینو به‌ عنوان یکی از دارایی‌های دیجیتال معرفی شده که پایین‌تر از ارزش واقعی خود در حال معامله است.

منبع : تجارت نیوز

 

دیگر رسانه ها

کدخبر: 144151

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت عرشه‌آنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

    سایر رسانه ها

      تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت عرشه‌آنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

      ارسال نظر