شایعات عجیب درباره سردار آجرلو؛ بازگشت‌ مدیر عامل به استقلال؟

بعد از رسانه‌ای شدن برکناری خطیر این تصمیم برخی از این خبر دادند که دلیل برکناری مدیرعامل استقلال مربوط به تزریق ۵۰ میلیارد پول به حساب اعضای تیم بوده و این موضوع باعث ناراحتی مالک جدید باشگاه یعنی هلدینگ خلیج فارس بوده است.

شایعات عجیب درباره سردار آجرلو؛ بازگشت‌ مدیر عامل به استقلال؟

​ بعد از رسانه‌ای شدن برکناری خطیر این تصمیم برخی از این خبر دادند که دلیل برکناری مدیرعامل استقلال مربوط به تزریق ۵۰ میلیارد پول به حساب اعضای تیم بوده و این موضوع باعث ناراحتی مالک جدید باشگاه یعنی هلدینگ خلیج فارس بوده است.

ماجرا این بوده که این پول از سوی هلدینگ خلیج فارس به باشگاه تزریق شده، اما قرار نبوده نحوه تقسیم پول به این شکلی باشد که خطیر انجام داده و همین سر آغاز ناراحتی علی عسگری رئیس هلدینگ خلیج فارس شده است. البته موراد دیگر مدیریتی و حواشی فصلی که گذشته همه دست به دست هم داده تا در فاصله ۵ هفته تا پایان فصل از هیئت مدیره استقلال خواسته شود تا با برگزاری جلسه برای برکناری خطیر به جمع بندی برسند.

در این بین احمد شهریاری نماینده تام الاختیار هلدینگ خلیج فارس در باشگاه پیگیر برگزاری جلسه بوده و به همین دلیل فعلا فرشید سمیعی به عنوان سرپرست باشگاه انتخاب شده است. از شب گذشته برخی اسامی به عنوان گزینه‌های مدیرعاملی استقلال مطرح شده اند از جمله سعید آذری و مصفطی آجورلو، اما هلدینگ خلیج فارس و هیئت مدیره فعلی آبی‌ها فعلا به هیچ گزینه‌ای نرسیده اند.

روال قانونی به این شکل است که رئیس هیئت مدیره استقلال باید درخواست برگزاری مجمع این باشگاه را کند و سپس زمان برگزاری مجمع مشخص شود و در آن نشست در مورد مسئله مدیرعاملی تصمیم گیری شود.

قرار است یکشنبه این درخواست از سوی مهدی افضلی رئیس هیئت مدیره استقلال به مالکان جدید داده شود تا زمان مجمع مشخص شود. تا مشخص شدن زمان مجمع امور باشگاه دست فرشید سمیعی است.

البته شب گذشته علی خطیر در مصاحبه‌هایی عنوان کرده بود که هنوز ابلاغیه از هیئت مدیره دست او نرسیده، اما مهدی افضلی رئیس هیئت مدیره استقلال گفت: بعد از بازی با تراکتور ما جلسه‌ای برگزار کردیم همان دیشب ابلاغیه به دست آقای خطیر رسید و امروز هم سمیعی به باشگاه می‌رود.

منبع: برترین‌ها

دیگر رسانه ها

کدخبر: 135948

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر