مدیر عامل پرسپولیس عذرخواهی کرد

رضا درویش با انتشار یک استوری از هموطنان شمالی عذرخواهی کرد.

مدیر عامل پرسپولیس عذرخواهی کرد

رضا درویش و فرشید سمیعی مدیران پرسپولیس و استقلال در یکی از جنجالی‌ترین برنامه‌های فوتبال برتر، به درگیری شدید لفظی با یکدیگر پرداخته و اتهاماتی را علیه یکدیگر مطرح کردند

اینجا بخوانید : کنایه زشت قومیتی درویش به مدیر استقلال؛ پاسخ تند سمیعی: + فیلم

رضا درویش‌ مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بابت جمله ای که شب گذشته در مورد لهجه فرشید سمیعی به کار برد از مردم استان‌های شمالی عذرخواهی کرد.

زمانی‌که رضا درویش خطاب به سرپرست مدیرعاملی استقلال گفت که او در ساعاتی از روز توهم می‌زند، فرشید سمیعی به انتقاد از طرز گفتار مدیرعامل سرخ‌ها، آن را چاله میدانی توصیف کرد و به درویش گفت فکر می‌کرده تنها در جلسات خصوصی این ادبیات زننده را دارد ولی اکنون متوجه شده که در رسانه ملی نیز همین‌گونه صحبت می‌کند.

سپس درویش با تمسخر طرز گفتار فرشید سمیعی، گفت: من کجا با شما خصوصی صحبت کرده‌ام؟ چه رابطه‌ای با شما دارم که با شما خصوصی صحبت کنم که می‌گویید در جمع خصوصی اینگونه صحبت کرده؟ مگر من جایی شما را دیده‌ام که با دیالوگ دیگر با شما صحبت کنم؟ اگر شما فرصت می‌کردید در درجه اول می‌رفتید لهجه‌تان را جراحی بکنید، بهتر بود تا فرافکنی کنید. باز هم از مردم عذرخواهی می‌کنم که امشب مجبور شدند این نوع گرامر یا دیالوگ را از ایشان تحمل کنند.

استوری درویش

دیگر رسانه ها

کدخبر: 140427

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر