کارشناس داوری پرسپولیس و مس رفسنجان/ گل گولسیانی آفساید بود؟!

کارشناس داوری در مورد دیدار پرسپولیس و مس رفسنجان توضیحاتی را ارائه داد.

کارشناس داوری پرسپولیس و مس رفسنجان/ گل گولسیانی آفساید بود؟!

کارشناس داوری در مورد دیدار پرسپولیس و مس رفسنجان توضیحاتی را ارائه داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا، نوذر رودنیل در گفتگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا در مورد قضاوت تیم داوری در نیمه اول گفت: دو کارت زردی که در نیمه اول به بازیکنان دو تیم نشان داد، کاملا درست بود.

 

وی در مورد صحنه دقیقه ۲۹ تاکیدکرد: خطا روی ارونوف شکل گرفت، اما داور آن را اعلام نکرد. این در حالی است که دقیقه ۳۷ شاهد جایگیری بد داور بودیم که توپ به او برخورد کرد.

 

این کارشناس داوری در خصوص اتفاق دقیقه ۳۹ روی امید عالیشاه تصریح کرد: دااور باید در این صحنه خطا را به سود پرسپولیس اعلام می‌کرد. این در حالی بود که دقیقه ۳+۴۵ داور باید بازیکن شماره ۳۲ مس را به خاطر خطا روی ارونوف با کارت زرد جریمه می‌کرد.

رودنیل در خصوص نیمه دوم این دیدار صحبت های خود را این گونه ادامه داد: در نیمه دوم تمام کارت های زرد به بازیکنان دو تیم درست بود. ضمن این که در دقیقه ۶۰ خطای هند ارونوف به درستی اعلام شد.

 

وی در مورد آفساید دقیقه ۶۳ تصریح کرد: در این صحنه دانیال اسماعیلی فر در آفساید بود.

 

این کارشناس داوری در خصوص صحنه گل گئورگی گولسیانی در دقیقه ۸۶ خاطرنشان کرد: در این صحنه تصمیم گیری سخت بود. در این صحنه در بازبینی گل از روی فیلم گل مشکوک بود و بررسی های بیشتر نشان می دهد بازیکن پرسپولیس در آفساید بود ولی باید بگویم در بازبینی این مساله مشخص شد و واقعا تصمیم گیری در این مورد سخت بود.

دیگر رسانه ها

کدخبر: 140107

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر