خبر قطعی؛ ستاره پرسپولیس در لیست مازاد قرار گرفت

مهدی عبدی فصل بعد را هم در تیمی به غیر از پرسپولیس توپ خواهد زد.

خبر قطعی؛ ستاره پرسپولیس در لیست مازاد قرار گرفت

مهدی عبدی فصل بعد را هم در تیمی به غیر از پرسپولیس توپ خواهد زد.

به گزارش عرشه آنلاین، مهدی عبدی که خودش را یک زمان به عنوان پدیده فوتبال ایران معرفی کرده بود، در یکی دو فصل اخیر افت کرده و چه در پرسپولیس و چه در تراکتور نیمکت نشین بوده است. عبدی هنوز چند فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد و خودش به تنهایی نمی‌تواند در مورد آینده اش تصمیم بگیرد. عبدی که گل‌های مهمی برای پرسپولیس در سال‌های قبل زده، در این فصل شروع خوبی در تراکتور داشت ولی رفته رفته نیمکت نشین شد.

عبدی به دلیل مصدومیت کهنه ای که داشت تصمیم گرفت پای خود را جراحی کند ولی برای ابتدای فصل آینده آماده خواهد بود. قرارداد قرضی این بازیکن با تراکتور تمام شده و او از حالا بازیکن پرسپولیس است و این باشگاه و سرمربی این تیم برای او تصمیم خواهند گرفت. با توجه به درخشش عیسی آل‌کثیر در پرسپولیس و علاقه زیاد اوسمار به او، عبدی از حالا باید به دنبال تیم جدیدی برای خودش باشد.

اوسمار عبدی را نمی‌خواهد و در صحبتی که با مدیران پرسپولیس داشته، قصد دارد یک مهاجم خارجی را جذب کند. این درحالیست که صحبت‌هایی مبنی بر بازگشت علیپور به پرسپولیس هم مطرح شده و ممکن است این بازیکن را دوباره با پیراهن پرسپولیس ببینیم. هرچه که هست عبدی در برنامه‌های اوسمار جایی ندارد و این بازیکن فصل بعد را هم در تیمی به غیر از پرسپولیس توپ خواهد زد.

منبع: خبر ورزشی

دیگر رسانه ها

کدخبر: 140054

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر