اوسمار پاسخ نکونام را داد

اوسمار ویرا سرمربی فعلی پرسپولیس درباره شرایط تیمش صحبت کرد و از انگیزه بالای تیمش برای قهرمانی گفت.

اوسمار پاسخ نکونام را داد

اوسمار ویرا سرمربی فعلی پرسپولیس درباره شرایط تیمش صحبت کرد و از انگیزه بالای تیمش برای قهرمانی گفت.

به گزارش عرشه آنلاین؛ اوسمار ویه را در نشست خبری قبل از دیدار روز شنبه تیمش برابر مس رفسنجان که ساعت ۱۹ در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد گفت: می‌دانیم که بازی سختی پیش رو داریم. برای همین تمرکز می کنیم که بهترین عملکرد را داشته باشیم.

وی ادامه داد: مهمترین بازی لیگ ماست که بسیار سخت است. مقابل تیمی بازی داریم که نسبت به نیم فصل اول تفاوت زیادی دارد. امیدوارم بتوانیم سه امتیاز را بگیریم و جشن قهرمانی را به همراه هوادارانمان برگزار کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: می دانم که فردا هواداران ورزشگاه را پر می کنند و این مسئولیت ما را سنگین می کند که بازی خوبی را انجام دهیم و با قهرمانی آنها را خوشحال کنیم. امیدوارم بازی خوبی باشد و بتوانیم سه امتیاز را بگیریم. مهم این است که ما بتوانیم بازی را ببریم. این مهمترین هدف ماست و برای رسیدن به آن خواهیم جنگید.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: همه عوامل باشگاه تلاش می کنند تا تیم با بهترین شرایط برای این دیدار آماده شود. همه ما برای موفقیت پرسپولیس تلاش می کنیم و امیدوارم این همدلی بتواند در نهایت منجر به قهرمانی شود و روز شنبه جشن بگیریم.

اوسمار ویه را در ادامه خاطرنشان کرد: عملکرد یک تیم فقط در یک قسمت زمین نیست. درست است که در یک بازی نباید گل بخوریم و باید گل بزنیم، اما مهمتر از همه بردن یک بازی است. تصمیم ما برای بازی فردا پیروزی است. عملکرد کلی تیم است که مهم است.

سرمربی سرخپوشان در مورد هفته ها صدرنشینی استقلال و عملکرد تیم خودش گفت: در چند نشست خبری قبل هم گفتم، در نیم‌فصل دوم پرسپولیس بهتر امتیاز گرفت. باید ببینیم میانگین امتیازگیری‌مان چطور است. ما همه با هم بودیم، کار و تلاش کردیم تا به چیزی که هدفمان‌ بود، برسیم، امیدوارم فردا این اتفاق بیفتد.

سرمربی پرسپولیس در واکنش به این موضوع که پس از صدرنشینی سرخپوشان، استقلالی‌ها خیلی علیه آنها صحبت کردند و آیا این اتفاق باعث ایجاد انگیزه بیشتر در تیمش شد یا باعث ناراحتی آنها، گفت: پاسخ این سوال در برخورد تیم ما و حرف‌هایی که نزدند؛ بود. اگر تیم مقابل و هر تیمی درباره مسائل فنی صحبت کند، ما می‌توانیم حرف بزنیم اما درباره چیزهایی که فنی و فوتبالی نیست بهتر است پاسخی ندهیم و کار خودمان را انجام دهیم. نتایج ما مشخص است.

وی در واکنش به این موضوع که نکونام در نشست خبری عنوان کرده که در بازی پرسپولیس و شمس‌آذر، چیزهایی را شنیده‌ام که اگر اتفاق افتاده باشد باعث تاسف است، گفت: باید از خودشان بپرسید، من نمی‌دانم چه بگویم.

منبع: خبر ورزشی

دیگر رسانه ها

کدخبر: 139928

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر