یک استقلالی در شمال رکورد زد!

مهاجم با تجربه مس رفسنجان با گل زنی مقابل ملوان به جمع ده گلزن تاریخ لیگ برتر اضافه شد.

یک استقلالی در شمال رکورد زد!

مهاجم با تجربه مس رفسنجان با گل زنی مقابل ملوان به جمع ده گلزن تاریخ لیگ برتر اضافه شد.

به گزارش عرشه آنلاین، مس رفسنجان روز گذشته مقابل ملوان بردی ارزشمند را با نتیجه یک بر صفر به دست آورد و جمع امتیازاتش را به عدد ۳۵ رساند. تک گل مسی‌ها را در این مسابقه سجاد شهباززاده مهاجم با تجربه نارنجی پوشان به ثمر رساند تا ضمن رساندن تیمش به پیروزی خودش را هم با یک رکورد جدید مواجه شود.

شهباززاده که سابقه پوشیدن پیراهن سپاهان، استقلال، سایپا و مس رفسنجان را در کارنامه دارد دیروز تعداد گل‌های زده خود را در تاریخ رقابت‌های لیگ برتر به عدد ۷۷ رساند تا با عبور از محمد قاضی در جدول بهترین گلزنان لیگ رده دهم را به خود اختصاص بدهد.

محمد قاضی پیش از این ۷۶ گل در تاریخ رقابت‌های لیگ برتر زده بود و حالا جای خود را در جدول بهترین گلزنان به شهباززاده داده تا این مهاجم استقلالی در جمع ۱۰ گلزن برتر تاریخ رقابت‌های لیگ قرار بگیرد.

در این جدول غلامرضا عنایتی با ۱۴۷ گل زده صدرنشین است و مهدی رجب‌زاده و آرش برهانی با ۱۱۶ و ۱۱۵ گل زده رده‌های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند. لوسینو پریرا، فریدون فضلی، لوسیانو ادینیو، جلال رافخایی، محمدرضا خلعتبری و کریم انصاری فرد در رده‌های بعدی هستند.

جالب اینکه شهباززاده فعلاً به طور مشترک با انصاری‌فرد در رده نهم برترین گلزنان لیگ قرار گرفته و این شانس را دارد تا تعداد گل‌های زده‌اش را در آینده افزایش بدهد.

دیگر رسانه ها

کدخبر: 139084

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر