#اخراج نکونام، استقلالی‌ها آستین بالا زدند!

برخی از هواداران استقلال با انتشار کامنت‌های خواستار اخراج جواد نکونام شدند.

#اخراج نکونام، استقلالی‌ها  آستین بالا زدند!

استقلالی‌ها برای اخراج نکونام آستین بالا زدند!

برخی از هواداران استقلال با انتشار کامنت‌های خواستار اخراج جواد نکونام شدند.

تساوی تیم فوتبال استقلال برابر نساجی باتوجه به پیروزی پرسپولیس باعث شد که تیم جواد نکونام در فاصله ۲ هفته به پایان لیگ صدر جدول را به رقیب سنتی واگذار کند.

اکنون برخی از هواداران استقلال با انتشار کامنت‌ (#اخراج نکونام) بعد از توقف آبی‌پوشان و از دست دادن صدر جدول زیر پست هلدینگ خلیج فارس خواهان اخراج نکونام از نیمکت تیم محبوبشان شده‌اند.

آقای نکونام، امشب بدجوری از پرسپولیس رکب خوردی!

جواد نکونام در یک بازی سرد و بی روح با نساجی، به تساوی مقابل این تیم رضایت داد تا به راحتی صدر جدول سرخ‌پوش شود

تیمی که‌ ۹۰ دقیقه فرصت بردن داشت عملا هیچ کاری نکرد و دست روی دست گذاشت به امید گل‌هایی که پرسپولیس در نبردی همزمان خورده بود. دلخوشی نکونام به باخت این تیم و خوردن ۳ گل در نیمه اول باعث شد این تیم تلاشی چندانی برای پیروزی نداشته باشد و در نهایت در لحظات آخر بازی پرسپولیس، به طرز ناباورانه‌ای شاهد صدرنشینی پرسپولیس و احتمالا از دست رفتن قهرمانی باشد

نحوه تاکتیک نکونام برای تیم استقلال امشب صدای استقلالی‌ها را حسابی درآورد تا جایی که بسیاری از هواداران آبی در اینستاگرام برای هلدینگ خلیج فارس کامنت گذاشته و خواستار اخراج این سرمربی شده‌اند. 

پیراهن مشکی جواد نکونام و خرافه عجیبش امشب با او یار نبود و شاید این موضوع کمی به او بفهماند اول از هر چیز برای قهرمانی نیاز به یک بازی هجومی و هیجانی و روحیه قهرمانی دارد.

امشب نکونام حسابی مورد غضب هواداران استقلالی واقع شده و آبی‌های عصبانی در فضای مجازی خشم خود را با پیام‌هایی به این سرمربی نشان دادند.

برخی واکنش‌ها به عملکرد نکونام در استقلال را در زیر بخوانید:

کاربری به نام آبی آسمان نوشت: بدون در نظر گرفتن پرسپولیس و اتفاقی ک شاید عجیبترین بازی لیگ بود، نکونامو فقط و فقط و فقط بخاطر همین یک بازیم نمی‌بخشیم.انقد ترسو انقد متکی به اون یکی نتیجه بازی کردن هیچ‌توجیهی نداره. دقیقا از وقتی پرسپولیس گل اولو زد انگار گف ۴تا حمله کنین اونم بی برنامه ترین شکل ممکن .حتی اگ تو یه اتفاق نادر قهرمانم بشه استقلال بخاطر این حجم استرسی که نکونام داد دکمشو بزنن از تیم.

عارف گفته: هرچی گفتیم آقا عیب نداره ما صدریم هیچی نگیم تیم نره تو حاشیه مگه این نکونام حالیش میشه؟ دو هفته به اخر فصل صدر و دادی فقط بلد بودی با خطیر جنگ و دعوا درست کنی؟ خطیر بده‌های استقلال و درست کرد و قراردادها رو درست کرد ما بازم پشت تو در اومدیم.

علیرضا نوشت: ۳۰ تا بازی نشستی یک هیچ بردنای کسل کننده تیمتو تحمل کردی که تهش قهرمان شی؟

امیر گفته: به نکونام بگید تموم کنه دفاع کردنو، پرسپولیس رفت صدر! 

دیگر رسانه ها

کدخبر: 138951

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر