مهدی طارمی

گاتزتا: جای مهدی طارمی در اینتر خالی بود!

ستاره ایرانی پورتو هنوز از هواداران باشگاهی که از آن به دنیا معرفی شد خداحافظی نکرده است.

گاتزتا: جای مهدی طارمی در اینتر خالی بود!

ستاره ایرانی پورتو هنوز از هواداران باشگاهی که از آن به دنیا معرفی شد خداحافظی نکرده است.

به گزارش عرشه آنلاین، پس از سفر محرمانه مدیران اینتر به پرتغال و امضای قراردادی دو ساله که گزینه تمدید خودکار برای یک سال دیگر را هم دارد، حالا او می‌تواند با خیالی آسوده به آینده‌اش در میلان فکر کند.

این بازیکن روز گذشته با فدریکو پاستورلو در شهر میلان رویت شد و انتشار عکسی از این دو نفر در کنار هم کنجکاوی بسیاری را به همراه داشت. این ستاره ایرانی با وجود این که در شهر میلان حضور داشت اما با بازیکنان اینتر که به همراه خانواده مشغول تفریح در کنار هم بودند دیدار نکرد و حتی به ساختمان مرکزی این باشگاه هم سر نزد.

به نظر می‌رسد که زمان کافی برای انجام دیدارهای رسمی وجود خواهد داشت و حضور او در میلان دلایل دیگری داشت. او به این شهر آمده بود تا به دنبال خانه‌ای بگردد که برای مدتی بتواند در آن اقامت کند و مشکلی از این نظر نداشته باشد.

سرنوشت آرناتوویچ در اینتر هنوز مشخص نیست اما مدیران اینتر مدت زیادی پیگیر شرایط طارمی بودند و بالاخره توانستند این بازیکن را با قراردادی دو ساله و با دستمزد سالانه سه میلیون یورویی به خدمت بگیرند. آنها علاقه زیادی به سبک بازی او و توانایی‌هایش چه به عنوان مهاجم نوک و چه به عنوان مهاجم سایه داشتند. جای خالی مهاجمی که چنین توانایی‌هایی داشته باشد در ترکیب تیم اینزاگی دیده می‌شد.

هواداران پورتو که طارمی در تاریخ ۳۰ ژوئن به صورت رایگان و به عنوان بازیکن آزاد از آن جدا خواهد شد مطمئنا از این وضعیت راضی نیستند، خصوصا که او در این فصل با تنها ۱۰ گل زده نتوانست درخشش فصل گذشته را تکرار کند.

آنها با انتشار مطالبی در شبکه‌های اجتماعی به این موضوع اشاره کردند اما در نهایت آخرین بازی این فصل قرار است روز یکشنبه برگزار شود که فینال جام حذفی پرتغال و برابر اسپورتینگ خواهد بود./ورزش سه

دیگر رسانه ها

کدخبر: 138901

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر