داور سرشناس فوتبال ایران تهدید به قتل شد | ماجرای درگیری نکونام و علی خسروی چیست؟+ عکس

علی خسروی عضو کمیته داوران می‌گوید من را تهدید کرده بودند که در مراسم تشییع مرحوم خوشخوان به قتل می‌رسانند.

داور سرشناس فوتبال ایران تهدید به قتل شد | ماجرای درگیری نکونام و علی خسروی چیست؟+ عکس

علی خسروی عضو کمیته داوران می‌گوید من را تهدید کرده بودند که در مراسم تشییع مرحوم خوشخوان به قتل می‌رسانند.

 سوم دی ۱۴۰۲ پس از بازی استقلال و گل گهر در چارچوب هفته چهاردهم که با نتیجه ۱_۱ مساوی شد، جواد نکونام در نشست خبری بعد از این بازی به گلی که گل گهر به ثمر رسانده بوده، اعتراض داشت و گفت: غیر از کارشناسان شیتیل‌بگیر که تکلیفشان مشخص است، سایر کارشناسان داوری می‌توانند در مورد صحنه های این بازی نظر بدهند.

بعد از این صحبت‌ها علی خسروی عضو کمیته داوران در مصاحبه ای صحبت‌های جنجالی در اعتراض به حرف‌های نکونام مطرح کرد. او در بخشی از صحبت‌هایش گفت:

«این‌ها خودشان شیتیل‌بده بودند؛ آدم فرستادند که به ما شیتیل بدهند ما آن‌ها را بیرون انداختیم. در همین لیگ امسال بارها به ما پیشنهاد رشوه دادند اما به خاطر انسانیت و نجابت‌مان قبول نکردیم. آن‌ها حتی به مسئولان گفتند با ما همکاری کنید؛ فکر نکنید هر چیز که دلتان می‌خواهد می‌توانید بگویید!

آقای سرمربی اگر تو شرف داری چرا در واتساپ به من زنگ می‌زنی؟ شهامت ندارید. چرا به واسطه‌هایتان می‌گویید در کافی‌شاپ قرار بگذارند؟ اگر ما شیتیل بگیر هستیم چرا اسم نمی‌برند؟ افرادی که چنین صحبت‌هایی مطرح می‌کنند، خودشان شیتیل‌بده هستند.»

حالا خسروی شب گذشته در صفحه شخصی خود ادعا کرد که پس از آن صحبت‌ها تهدید به قتل شده و به خانواده‌اش بی‌احترامی کرده‌اند.

خسروی عضو کمیته داوران

او امروز در مراسم تشییع مرحوم حسین خوشخوان حضور یافت و درباره این اتفاقات گفت: «در فضای مجازی من را تهدید کردند که در مراسم تشییع حسین خوشخوان من را می‌کشند به خاطر این که من ثابت کردم داوران ما شیتیل بگیر نیستند. ما شیتیل‌بگیر نیستیم. شیتیل را آنها خواستند به ما بدهند ما نگرفتیم و آنها را از دفتر بیرون انداختیم و همه می‌دانند که چه کسانی هستند.

داوران ما در فوتبال از همه پاک تر هستند، از همه کمتر می گیرند و از همه بیشتر زحمت می کشند. به هر کسی شیتیل دادید عنوان کنید. در قانون جزا اول راشی (رشوه دهنده) را می گیرند بعد رشوه گیر را. این قدر به طرفداران خود نگویید به ما فحش بدهند من زیاد فحش خوردم، ۹۰ هزار تا فحش خوردم و هیچ چیزی عایدم نشد. تهدید کرده بودند که در این مراسم من را می کشند منتظر بودم، حتی بادیگارد هم ندارم هر کسی می خواهد من را بکشد بسم الله. منتطر هستم تا ببینم چه کسی می آید تا من را بکشد.»

دیگر رسانه ها

کدخبر: 138890

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر