نکونام: نباید اجازه دهیم کسی اتحادمان را بهم بزند

جواد نکونام پیش از دیدار برابر نساجی مازندران، صحبت‌هایی را انجام داد.

نکونام: نباید اجازه دهیم کسی اتحادمان را بهم بزند

جواد نکونام پیش از دیدار برابر نساجی مازندران، صحبت‌هایی را انجام داد.

به گزارش عرشه آنلاین؛  تیم‌های نساجی مازندران و استقلال در هفته بیست و هشتم لیگ برتر روز جمعه (فردا) در ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر به مصاف یکدیگر می‌روند.

جواد نکونام سرمربی تیم استقلال در آستانه این دیدار، گفت: به نظرم، دوست خوبم ساکت الهامی به لحاظ فنی، تیم خوب و باشخصیتی ساخته که در هفته‌های اخیر توانسته نتایج قابل قبولی بگیرد.

ما هم استقلال هستیم و در فصل جاری، بازیکنان‌مان ثابت کرده‌اند بسیار فداکارانه، جنگنده و با تعصب بازی می‌کنند تا دل هواداران را شاد کنند. ما تا روز آخر به حمایت‌های بی‌دریغ و خالصانه چه از سوی هواداران و چه از سوی پیشکسوتان خود نیاز داریم و ان‌شاءالله بتوانیم لطف آن‌ها را جبران کنیم.

او که سابقه سرمربیگری در نساجی و صعود این تیم مازندرانی آن هم پس از ۲۴ سال را در کارنامه دارد، در این رابطه خاطرنشان کرد: من کارخاصی در آن زمان نکردم بلکه نساجی و شهر قائم شهر لیاقت صعود به لیگ برتر را داشتند.

آن اتفاق برای همیشه در ذهن و زندگی من نقش بسته و هرگز آن را فراموش نخواهم کرد اما اینجا دوست دارم بیشتر درباره استقلال و تماشاگرانش حرف بزنم. سه فینال مهم در پیش داریم که فینال اول‌مان فرداست و همه از اهمیت مسابقه مطلع هستیم و با تمام توان به زمین می‌رویم.

جواد نکونام در پایان گفت: مهمترین فاکتور برای موفقیت، حفظ آرامش و تمرکز روی بازی‌ها و تمرینات است. همه متحد و یکدل هستیم تا پایان خوبی برای فصل رقم بزنیم. لازم است این روزها همه ما استقلالی‌ها هوشیارتر از همیشه باشیم و اجازه ندهیم کسی بخواهد اتحادمان را بهم یا با حواشی به تیم‌مان ضربه بزند. در حال حاضر در آرامش هستیم و این نکته مهمی است.

منبع: خبر آنلاین

دیگر رسانه ها

کدخبر: 138804

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر