احمد نوراللهی

این اخبار پرسپولیسی ها را حسابی ذوق‌زده می‌کند

مسئولان بانک شهر از مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خواسته اند تا مقدمات بازگشت احمد نوراللهی، هافبک سابق و بسیار درخشان این روزهای لیگ امارات را هم به پرسپولیس مهیا کنند.

این اخبار پرسپولیسی ها  را حسابی ذوق‌زده می‌کند

 مسئولان بانک شهر  از مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خواسته اند تا مقدمات بازگشت احمد نوراللهی، هافبک سابق و بسیار درخشان این روزهای لیگ امارات را هم به پرسپولیس مهیا کنند.

همچنین بشار رسن، ستاره سابق سرخ‌ها در حال حاضر بازیکن آزاد است و با هیچ تیمی قرارداد ندارد و احتمالا فصل آینده دوباره به پرسپولیس برگردد. سایت WinWin اعلام کرد که این بازیکن باتجربه سه پیشنها دارد. این سایت عراقی نوشت: مدیر برنامه‌های بشار به او اعلام کرده که سه پیشنهاد از تیم‌های پرسپولیس، الجزیره و نیروی هوایی عراق دارد.

از سوی دیگراوستون اورونوف امروز جزو گرانترین فوتبالیست های لیگ برتر کشورمان است ضمن این که او تا آخر فصل آینده با پرسپولیس قرارداد دارد و پرسپولیس را بر سر استفاده از او در سال آینده مردد کرده است.

مبلغ انتقال اورونوف به تیمهای قطری و چینی به حدی است که می توان با آن حداقل ۲ بازیکن از لیگ ایران را جذب کرد. حالا پرسپولیس ۲ راه پیش روی خود دارد: اجازه دادن به رفتن اورونوف و دریافت سود سرشار یا حفظ این بازیکن در فصل آینده، استفاده از قابلیت های او در لیگ برتر و جلوگیری از اعتراض بسیار شدید هواداران پرسپولیس

با این حال آن طور که شنیده ایم پرسپولیس از بین دو راه مورد اشاره، راه دوم را انتخاب خواهد کرد. شنیده ایم که مسئولان بانک شهر نه تنها فعلا افکار انتفاعی ندارند و با جدایی اورونوف مخالفند بلکه حتی از مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خواسته اند تا مقدمات بازگشت احمد نوراللهی، هافبک سابق و بسیار درخشان این روزهای لیگ امارات را هم به پرسپولیس مهیا کنند.

منبع طرفداری

دیگر رسانه ها

کدخبر: 138150

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر