ستاره نوظهور فوتبال در راه سردار آزمون

وینگر ایرانی زسکا مسکو در فینال جام حذفی روسیه مقابل زنیت سنت‌پترزبورگ به میدان رفت.

ستاره نوظهور فوتبال در راه سردار آزمون

وینگر ایرانی زسکا مسکو در فینال جام حذفی روسیه مقابل زنیت سنت‌پترزبورگ به میدان رفت.

به گزارش عرشه آنلاین؛ طی سالیان اخیر فوتبالیست‌های ایرانی متعددی در روسیه به میدان رفتند، ولی در این بین فقط سردار آزمون تجربه بازی در فینال جام حذفی در این کشور را به دست آورده بود که روز گذشته هم امیرحسین ریوندی، پدیده ۲۰ ساله ایرانی در این رقابت‌ها به میدان رفت و تجربه بزرگی مقابل زنیت سنت‌پترزبورگ به دست آورد.

امیرحسین ریوندی که پس از درخشش در آکادمی کیا مورد توجه استعدادیابان باشگاه زسکا مسکو روسیه قرار گرفت و چندی پیش به این تیم پیوست، دیروز نخستین بازی رسمی خود را در یک رقابت بزرگ مقابل زنیت سنت‌پترزبورگ انجام داد.

امیرحسین ریوندی

این وینگر ۲۰ ساله که پس از پیوستن به زسکا مسکو در دیدار تدارکاتی مقابل بنیادکار ازبکستان به میدان رفته و عملکرد درخشانی داشت، دیروز هم مقابل تیم پرافتخار فوفتبال روسیه به میدان رفت که با بدشانسی دستش به جام قهرمانی نرسید.

امیرحسین ریوندی

زسکا مسکو روز گذشته در فینال جام حذفی روسیه در ورزشگاه گازپروم آرنا به مصاف زنیت سنت‌پترزبورگ رفت و در حالی که امیرحسین ریوندی را از دقیقه ۶۳ به جای میلان گاجیچ، ملی‌پوش صربستانی در اختیار داشت، نتوانست به قهرمانی برسد.

ریوندی در حضور تعویضی مقابل زنیت سنت‌پترزبورگ با انگیزه زیادی تا پایان مسابقه کارش را ادامه داد و حملات خطرناکی به وجود آورد که منجر به گل نشدند و در نهایت با نتیجه ۵ بر ۴ در ضربات پنالتی شکست خوردند.

بدون تردید این پدیده فوتبال ایران با عملکردش مقابل زنیت سنت‌پترزبورگ، این شانس را دارد تا در بازی‌های آینده زسکا مسکو دوباره به میدان برود و فرصت درخشش به دست بیاورد.

امیرحسین ریوندی

منبع: خبر ورزشی

دیگر رسانه ها

کدخبر: 137814

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر