حسن یزدانی در جویبار / پادشاه بازگشت؟+عکس

​حسن یزدانی این روزها در باشگاهی در جویبار به‌شدت مشغول تمرینات بدن‌سازی و مرور فنون است تا بازگشتی باشکوه به میادین بین‌المللی داشته باشد.

 حسن یزدانی در جویبار / پادشاه بازگشت؟+عکس

حسن یزدانی این روزها در باشگاهی در جویبار به‌شدت مشغول تمرینات بدن‌سازی و مرور فنون است تا بازگشتی باشکوه به میادین بین‌المللی داشته باشد.

حسن یزدانی که با هماهنگی کادر فنی در اردوی تیم ملی کشتی آزاد شرکت نکرده، این روز‌ها در باشگاهی در زادگاهش جویبار به‌شدت مشغول تمرینات بدن‌سازی و مرور فنون است تا بازگشتی باشکوه به میادین بین‌المللی و به‌طور اخص، تورنمنت حساس مجارستان داشته باشد. به‌گفته فیزیوتراپ حسن یزدانی، دامنه حرکتی کتف جراحی‌شده «پادشاه» به‌طور صددرصدی برگشته و وی از نظر گردش کتف، هیچ محدودیتی ندارد.

هم‌چنین حسن یزدانی این روز‌ها تمریناتی بسیار پرفشار و انفجاری را با وزنه انجام می‌دهد که شنیده شده او حداقل ۲۰ درصد بیش‌تر از روز‌های پیش از عمل جراحی وزنه زده و تحمل فشار دارد. یزدانی که تورنمنت بسیار پرفشار و رنکینگ‌دار پولیاک‌ایمره را در پیش خواهد داشت، طی تعطیلات اخیر در محل تمریناتش پذیرای تیم پزشکی و فیزیوتراپ‌هایش هم بود تا زیرنظر آنها به تمرین بپردازد و پزشکان مستقیماً در جریان آخرین وضعیت آمادگی او قرار بگیرند. به‌نظر می‌رسد یزدانی صددرصد به روز‌های خوبش برگشته و بدون مشکل فیزیکی، مهیای درخشش در مجارستان شده‌است.

حسن یزدانی

دیگر رسانه ها

کدخبر: 136327

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر