بزرگترین انتقال تاریخ ایران رقم خورد/ این بازیکن جوان لژیونر شد + عکس

ستاره بسیار جوان والیبال ایران با عقد قراردادی راهی یکی از بهترین تیم‌های حاضر در سوپر لیگای ایتالیا خواهد شد.

بزرگترین انتقال تاریخ ایران رقم خورد/ این بازیکن جوان لژیونر شد + عکس

ستاره بسیار جوان والیبال ایران با عقد قراردادی راهی یکی از بهترین تیم‌های حاضر در سوپر لیگای ایتالیا خواهد شد.

به گزارش عرشه آنلاین،  پوریا حسین خانزاده ستاره ۲۱ ساله والیبال ایران که در ۲ سال گذشته از بهترین‌های لیگ برتر بوده با عقد قراردادی راهی تیم لوبه یکی از بهترین تیم‌های حاضر در سوپر لیگای ایتالیا خواهد شد. او که در پست دریافت‌کننده قدرتی توپ می‌زند، حالا باید برای قرارگیری در ترکیب اصلی تیم لوبه با ستاره‌هایی همچون الکساندر نیکولوف و ماتیا بوتولو رقابت کند.

لوبه در فصل آینده با تغییرات بسیار زیادی روبه‌رو خواهد شد که مهم‌ترین آن رفتن لوسیانو دچکو پاسور آرژانتینی از این تیم است. همچنین جیامپائولو مدی جایگزین لورنزو بلنجینی به‌عنوان سرمربی این تیم شده است. ایوان زایتسف سرشناس که فصل قبل در پست دریافت کننده قدرتی در لوبه بازی می‌کرد از این تیم جدا شد تا یکی از رقبای پوریا حسین خانزاده در این تیم کم شود.

پوریا حسین خانزاده دومین بازیکن ایرانی تاریخ این تیم است، پیش از او امیر غفور در سال ۲۰۲۰ در این تیم حضور داشت که کرونا حضور او را در این تیم نیمه تمام گذاشت. حالا می‌توان گفت که خانزاده به همراه غفور صاحب تاریخی‌ترین انتقال والیبال ایران خواهند بود.

حسین خانزاده هم‌اکنون در اردوی تیم ملی والیبال است و خود را برای لیگ ملت‌های والیبال آماده می‌کند تا با درخشش خود ایران را به المپیک برساند. تیم لوبه در این فصل در جایگاه نه‌چندان خوب پنجم قرار گرفت و این‌بار امیدوار است با ستاره ایرانی خود دوباره به مقام قهرمانی سوپر لیگای ایتالیا برسد. لوبه در فصل آینده باید در کاپ اروپا دومین سطح از مسابقات باشگاهی اروپا بازی کند و در لیگ قهرمانان اروپا غایب بزرگ این تورنمنت است.

از افتخارات لوبه می‌توان به دو قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا، هفت قهرمانی لیگ، هفت قهرمانی جام حذفی، چهار قهرمانی سوپرکاپ، یک قهرمانی جام باشگاه های جهان و چهار قهرمانی چلنج کاپ اروپا اشاره کرد که نشان می‌دهد پوریا حسین خانزاده راهی تیمی بزرگ شده است و باید از این فرصت به خوبی استفاده کند.

دیگر رسانه ها

کدخبر: 135938

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر