آتش اختلاف بین پرسپولیس و بیرانوند روشن شد/ تصمیم جنجالی بیرانوند

مصدومیت علیرضا بیرانوند باعث ایجاد اختلاف بین او و باشگاه پرسپولیس شده است.

آتش اختلاف بین پرسپولیس و بیرانوند روشن شد/ تصمیم جنجالی بیرانوند

مصدومیت علیرضا بیرانوند باعث ایجاد اختلاف بین او و باشگاه پرسپولیس شده است.

به گزارش عرشه آنلاین،علیرضا بیرانوند تصمیم به عمل جراحی گرفته ولی باشگاه پرسپولیس مخالف این موضوع است.

 علیرضا بیرانوند در اردوی اخیر تیم ملی از ناحیه مچ دست احساس درد کرد و بعد از مشورت با کادر پزشکی تیم ملی از مچ دستش ‌ام‌آرآی گرفت و مشخص شد که مصدومیتش جدی است و اگر بخواهد با این وضعیت ادامه دهد شاید مجبور شود مدت زیادی را دور از میادین باشد.

 بیرانوند برای اینکه بهتر تصمیم بگیرد جواب ‌ام‌آرآی خود را نزد چند پزشک متخصص داده است و آنها بازی با این وضعیت را برای او چندان خوب ندانسته و احتمال شدت یافتن مصدومیتش را زیاد دانسته‌اند. از طرفی بیرو بعد از هر جلسه تمرینی درد دارد و این مساله برایش آزاردهنده شده است. در همین راستا بیرو سه‌شنبه‌شب بعد از تمرین جلسه‌ای را با کادر پزشکی و اوسمار برگزار کرده و اعلام داشته که قصد دارد به‌زودی مچ دستش را به تیغ جراحان بسپارد. اوسمار در این مورد نظر کادر پزشکی را هم پرسیده است و آنها نیز نظرشان این است که بیرو می‌تواند با درد بازی کند اما باید این شرایط را بپذیرد.

دروازه‌بان شماره یک تیم ملی که برای پرسپولیس نیز یک وزنه به حساب می‌آید تصمیم خودش را برای انجام عمل جراحی گرفته و اعتقاد دارد که نمی‌خواهد اشتباهی کند که بعد مجبور شود تاوان سنگینی را پس دهد. ضمن اینکه اوسمار هم در این زمینه تصمیم‌گیری را به خود بیرانوند سپرده است. اما مدیریت باشگاه پرسپولیس بعد از مشورت با کادر پزشکی با تصمیم بیرانوند برای انجام عمل جراحی مخالفت کرده و خواستار این شده که او در این برهه حساس تیم بهتر است با درد بازی کند. مساله‌ای که چندان به مذاق بیرو خوش نیامده، چراکه سلامتی‌اش را در اولویت قرار داده و باشگاه را مقصر می‌داند که نتوانسته یک گلر مطمئن برای جانشینی او در چنین مواقعی جذب کند. ناگفته نماند که بیرانوند در تعطیلات نیم‌فصل چند گلر را به باشگاه معرفی کرده بود که برای جذب یکی از آنها اقدام کند. افشار صداقت، پیام پارسا و محمدحسین اکبرمنادی دروازه‌بان‌هایی بودند که بیرو پیشنهاد جذب آنها را به درویش داده بود که هیچ یک از آنها جذب نشدند. البته در این میان رشید مظاهری نیز علاقه‌مند بود که سرخپوش شود اما بیرو مخالف جذب او بوده و هست. در بین گلرهای نامبرده هم اکنون منادی و مظاهری بدون تیم هستند و می‌توانند به عنوان بازیکن آزاد در صورت نیاز به لیست سرخپوشان اضافه شوند.

بیرانوند در صحبت‌هایی که با اوسمار داشته، تاکید کرده که اگر زودتر عمل جراحی‌اش را انجام دهد می‌تواند سه هفته‌ای خودش را به بازی‌های پرسپولیس برگرداند. از این رو اگر او طی امروز و فردا دستش را عمل کند می‌تواند تا هفته دوم اردیبهشت آماده بازگشت به میادین شود. در این مدت پرسپولیس بازی با تیم‌های گل گهر، ملوان و صنعت نفت را در لیگ پیش‌رو دارد و در تاریخ هفتم اردیبهشت هم مقابل آلومینیوم در اراک در رقابت‌های جام حذفی به میدان خواهد رفت. بیرو در صورت عمل جراحی این بازی‌ها را از دست خواهد داد و می‌تواند امیدوار باشد که در بازی پرسپولیس مقابل سپاهان که بعد از بازی این تیم با آلومینیوم اراک خواهد بود، به میدان برود.

ناگفته نماند که اوسمار اگر خواهان جذب گلر شود آن وقت پرونده جذب مهاجم در پرسپولیس تا پایان فصل نیز بسته خواهد شد، از این جهت که لیست سرخپوشان فقط یک جای خالی در رده بزرگسالان دارد؛ مگر اینکه این تیم گلر زیر 23 سال بگیرد که اوسمار پیش از این با این مساله مخالفت کرده و تاکید داشت که اگر قرار به جذب دروازه‌بان باشد باید گلر باتجربه و میدان‌دیده به خدمت بگیرند.

دیگر رسانه ها

کدخبر: 132258

ارسال نظر