باشگاه استقلال سند رو کرد/ خبر خوش درباره انتقال محمد محبی + عکس

باشگاه استقلال سند تسویه نامه با باشگاه سانتاکلارای پرتغال در ماجرای انتقال محمد محبی بازیکن پیشین آبی‌پوشان را منتشر کرد.

باشگاه استقلال سند رو کرد/ خبر خوش درباره انتقال محمد محبی + عکس

باشگاه استقلال سند تسویه نامه با باشگاه سانتاکلارای پرتغال در ماجرای انتقال محمد محبی بازیکن پیشین آبی‌پوشان را منتشر کرد.

به گزارش عرشه آنلاین، رسانه رسمی باشگاه استقلال با انتشار تسویه نامه این باشگاه با سانتاکلارای پرتغال در پرونده مربوط به محمد محبی اعلام کرد:

«طبیعی است به دلیل بند محرمانگی امکان انتشار متن توافق وجود ندارد، اما تاریخ کنار مهر و امضای باشگاه استقلال نشان می دهد این توافق در تاریخ ۲۲ ماه مارس، قبل از پایان مهلت قانونی امضا شده است.»

باشگاه استقلال همچنین اعلام کرد از افرادی که مطالب خلاف واقع منتشر کرده‌اند شکایت می‌کند.

باشگاه سانتاکلارای پرتغال به دنبال عدم پرداخت حق انتقال محمد محبی به استقلال از این باشگاه به دادگاه حکمیت ورزش (CAS) شکایت و این دادگاه، استقلال را به پرداخت ۵۰۰ هزار یورو محکوم کرده بود.

با توجه به اینکه استقلال درگیر بارگذاری مدارک برای صدور مجوز حرفه‌ای و تنها پرونده شکایت بین‌المللی نیز مربوط به سانتاکلارا بود، مدیران استقلال تفاهم‌نامه‌ای با طرف پرتغالی امضا می‌کنند، مبنی بر اینکه ۳۰۰ هزار یورو از مطالبات باشگاه استقلال در فیفا از سوی این نهاد پرداخت خواهد شد و مابقی نیز از طریق یک یا دو قسط پرداخت می‌شود.

باشگاه سانتاکلارا از استقلال بابت این تفاهم‌نامه ضمانت خواست که مدیران استقلال اعلام کردند برای تضمین، سانتاکلارا می‌تواند خواهان اجرای حکم تا زمان تسویه کامل مطالبات خود شود. با اجرایی شدن حکم، پنجره نقل‌وانتقالاتی این باشگاه بسته می‌ماند تا از طریق مکاتبه با فیفا بتوانند پول را جابه‌جا کنند. این تفاهم‌نامه امضا می‌شود و فیفا نیز ۳۰۰ هزار یورو به حساب سانتاکلارا پول واریز می‌کند.

بابت ۲۰۰ هزار یورو باقیمانده، فدراسیون فوتبال طبق درخواست استقلال نامه‌ای به فیفا ارسال می‌کند مبنی بر اینکه این باشگاه در کنفدراسیون فوتبال آسیا مطالباتی دارد و مبلغ ۲۰۰ هزار یورو به حساب سانتاکلارای پرتغال واریز شود. فدراسیون فوتبال تضمین می‌کند که اگر این مبلغ از طریق کنفدراسیون فوتبال آسیا به حساب فیفا ننشست، فیفا می‌تواند ۲۰۰ هزار یوروی باقی مانده را از محل مطالبات فدراسیون فوتبال ایران بردارد و هر زمان کنفدراسیون فوتبال آسیا ۲۰۰ هزار یورو از مطالبات استقلال را به حساب فیفا واریز کرد، آن پول جابه‌جا شود. بدین ترتیب استقلال با این روش، تفاهم‌نامه معتبری تحت عنوان صلح‌نامه پرداخت مطالبات به شکل اقساطی با سانتاکلارا پرتغال امضا می‌کند.

سند استقلال

دیگر رسانه ها

کدخبر: 131941

ارسال نظر