قهرمان مسابقه مردان آهنین نوروز ۱۴۰۳ کیست؟ +بیوگرافی رضا قیطاسی قوی ترین مرد ایران

​برای بسیاری از علاقه مندان به برنامه مردان آهنین این سوال مطرح شده است که قهرمان مسابقه مردان آهنین عید نوروز ۱۴۰۳ کیست؟ قوی ترین مرد ایران چه کسی است؟

قهرمان مسابقه مردان آهنین نوروز ۱۴۰۳ کیست؟ +بیوگرافی رضا قیطاسی قوی ترین مرد ایران

برای بسیاری از علاقه مندان به برنامه مردان آهنین این سوال مطرح شده است که قهرمان مسابقه مردان آهنین عید نوروز ۱۴۰۳ کیست؟ قوی ترین مرد ایران چه کسی است؟

رضا قیطاسی در برنامه مردان آهنین که در ایام عید نوروز سال ۱۴۰۳ پخش می شود به عنوان قهرمان شناخته شد.

قیطاسی می گوید: در سطح شهر که راه می روم پیر و جوان همه از من تشکر می کنند که باعث افتخار شهرم شدم و این امر بخاطر توجه تحسین برانگیز فدراسیون به این رشته و ورزشکاران آن است.

رییس کمیته قویترین مردان ایران گفت: زمانیکه مسابقات قویترین مردان از تلویزیون پخش می‌شد جمعیت ورودی باشگاه‌ها به ۲۰۰ برابر رسید.

محمود قراچورلو رییس کمیته قویترین مردان ایران در نشست خبری مسابقات قویترین مردان ایران، گفت: قدم اول همدلی بین ورزشکاران است. ما دو سال قهرمانی کشور داشتیم. قوی‌ترین مرد ایران در سالی که گذشت رضا قیطاسی بود.

رییس کمیته قویترین مردان ایران، ادامه داد: ما آمده‌ایم که دوباره دیده شویم. این یک شوی تلویزیونی است و از ورزشکاران می‌خواهم در جریان مسابقات هر مشکلی در برگزاری بود و آیتمی اگر تکرار شد با سعه صدر برخورد کنند تا این رقابتها به بهترین شکل برگزار شود. این مسابقات باید برای خانواده ها و همه مردم جذاب باشد بنابراین آیتم هایی طراحی شده که به جذابیت مسابقات اضافه کند. قطعا هدف همه ما اجرای عدالت است اما ممکن است اشتباهی هم رخ بدهد که قطعا سهوی خواهد بود.

رضا قیطاسی

بیوگرافی رضا قیطاسی شرکت کننده مسابقه مردان آهنین

رضا قیطاسی متولد کبودرآهنگ در استان همدان قهرمان ورزش های قدرتی ایران است. وی با ۳۶ سال سن هم اکنون به عنوان قهرمان مردان آهنین شناخته می شود.

رضا قیطاسی، ورزشکار تنومند کبودراهنگی پرچمدار ورزش‌های قدرتی کشور بوده که همواره در مسابقات ملی و فراملی خوش درخشیده است.

از وضعیت ازدواج و همسر رضاقیطاسی اطلاعات دقیقی در دست نیست.

قیطاسی می گوید: از کودکی به ورزش علاقمند بودم و با ورزش بزرگ شده‌ام و پیش از ورزش قدرتی و بدنسازی، در رشته والیبال فعالیت داشتم.

او ادامه داد: در سن ۲۳ سالگی به علت فیزیک بدنی تنومندی که داشتم، به پیشنهاد مربیان خود به ورزش‌های قدرتی و بدنسازی روی آوردم، تاکنون نیز در این رشته در حال فعالیت هستم ضمن اینکه آموزش و مربیگری این رشته از ورزش را در شهرستان خود برای علاقمندان برعهده دارم.

قیطاسی با بیان اینکه مردم شهرستان کبودراهنگ مردمی ورزش‌دوست هستند و نگاهشان به ورزش نگاه مثبت بوده و از ورزش لذت می‌برند، گفت: کپی از باغستان نیوز از موفقیت بنده در مسابقات هجدهمین دوره قوی‌ترین مردان ایرانی مردم شهرستان کبودراهنگ بسیار خوشحال شدند و استقبال بسیار خوبی از بنده داشتند که این لطف آنها قابل تقدیر بود.

رضا قیطاسی

وی در ادامه با اشاره تغذیه قوی‌ترین مردان خاطرنشان کرد: معمولا قوی‌ترین مردان باید غذاهای پُر کربوهیدرات و پُر پروتئین شامل انواع گوشت قرمز، سفید و ماهی، برنج، ماکارونی و سیب‌زمینی بخورند و فست فود و نوشابه معمولا در رژیم غذایی ما جایی ندارد.

قیطاسی با قد دو متر و هشت سانت و با وزن ۱۶۵ کیلوگرم تصریح کرد که سنگین‌ترین وزنی که تاکنون در گوی‌های سنگی زده‌ام ۲۵۳ کیلو بوده است و رکوردار گوی آسیا شدم.

 

دیگر رسانه ها

کدخبر: 130796

ارسال نظر