تکلیف داور دربی 103 مشخص شد/ فیفا ورود کرد

انتخاب داور دربی با توجه به استفاده از کمک داور ویدیویی به فیفا سپرده شد.

تکلیف داور دربی 103 مشخص شد/ فیفا ورود کرد

انتخاب داور دربی با توجه به استفاده از کمک داور ویدیویی به فیفا سپرده شد.

به گزارش عرشه آنلاین، در حالی دربی ۱۰۳ چهارشنبه شب برگزار می‌شود که وحید کاظمی گزینه اصلی قضاوت در این بازی است اما گفته می‌شود تاییدیه لایسنس فعالیت با VAR او هنوز از سوی فیفا صادر نشده است.

دربی ۱۰۳ از هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر قرار است طبق برنامه اعلام‌شده چهارشنبه پیش‌رو به میزبانی ورزشگاه آزادی برگزار شود. با این حال گمانه‌زنی‌ها درباره داور این دیدار همچنان ادامه داشته و با وجود آنکه به خاطر استفاده از کمک‌داور ویدئویی اخبار حکایت از انتخاب وحید کاظمی یا بیژن حیدری در این دیدار دارد اما به نظر می‌رسد در روزهای باقی‌مانده تا دربی در صورتی که این بازی چهارشنبه شب برگزار شود، اتفاقات دیگری هم بیفتد.

مدتی پیش چند داور فوتبال ایران با حضور در عربستان دوره قضاوت با VAR را گذراندند و مجوز فعالیت دریافت کردند. همچنین پس از آن وحید کاظمی و بیژن حیدری هم برای گذراندن دوره و کسب مجوز فعالیت VAR به کشور تاجیکستان رفت و این دوره را پشت سر گذاشت اما هنوز لایسنس این داور برای فدراسیون فوتبال ارسال نشده و اگر تا زمان دربی، تاییدیه این لایسنس برای فدراسیون ارسال نشود او نمی‌تواند در این دیدار قضاوت کند. 

گفتنی است در صورتی که شرایط برای قضاوت وحید کاظمی یا بیژن حیدری در دربی فراهم نشود، امیر عرب براقی این دیدار را سوت خواهد زد.

منبع: خبر ورزشی

دیگر رسانه ها

کدخبر: 129384

ارسال نظر