جنگ روانی قطری ها آغاز شد

​در آستانه دیدار ایران مقابل قطر در نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا، جنگ روانی از سوی حریف آغاز شده و قطری‌ها می‌خواهند از امتیاز میزبانی خود، نهایت استفاده را ببرند.

جنگ روانی قطری ها آغاز شد

در آستانه دیدار ایران مقابل قطر در نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا، جنگ روانی از سوی حریف آغاز شده و قطری‌ها می‌خواهند از امتیاز میزبانی خود، نهایت استفاده را ببرند.

روز گذشته فدراسیون فوتبال قطر اعلام کرد که در نهایت ۱۶۰۰ بلیت در اختیار هواداران تیم ملی ایران برای بازی نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا قرار می‌دهد. این تعداد بلیت در حالی برای هواداران کشورمان در نظر گرفته شده است که طبق قانون ۸ درصد ورزشگاه ۴۰ هزار نفری الثمامه باید در اختیار تیم مقابل باشد.

البته قطری‌ها که به نوعی جنگ روانی را با موضوع بلیت در این چند روز آغاز کرده‌اند که دست به اقدام دیگری نیز زده‌اند. آنها همین تعداد محدود بلیتی را که برای ایرانی‌ها در نظر گرفته‌اند را به صورت پراکنده فروخته‌اند که هواداران کشورمان نتوانند کنار هم باشند.

دیدار تیم‌های ملی ایران و قطر از مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا، امروز (چهارشنبه) از ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه الثمامه برگزار می‌شود.

منبع : ایرنا

 

دیگر رسانه ها

کدخبر: 125625

ارسال نظر