روز و ساعت دقیق بازی ایران و سوریه ؛ جام ملتهای ۲۰۲۳

روز و ساعت دقیق بازی تیم ملی ایران و سوریه کی است؟

تاریخ و ساعت بازی ایران و سوریه در جام ملت های آسیا مشخص شد.

روز و ساعت دقیق بازی تیم ملی ایران و سوریه کی است؟

تاریخ و ساعت بازی ایران و سوریه در جام ملت های آسیا مشخص شد.

در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های آسیا تیم های ملی ایران و سوریه به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش عرشه آنلاین، تیم های ملی فوتبال ایران و سوریه در مرحله یک هشتم نهایی رقابت های جام ملت های آسیا، از ساعت ۱۹:۳۰ روز چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه دوحه با هم دیدار می کنند.

تاریخ بازی ایران و سوریه

تاریخ بازی ایران و سوریه  روز چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ است

ساعت بازی ایران و سوریه

ساعت بازی ایران و سوریه ساعت ۱۹:۳۰ به وقت ایران خواهد بود.

مکان بازی ایران و سوریه

مکان بازی ایران و سوریه در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه دوحه است.

حریف ایران در جام ملت‌ها گل نمی‌خورد | آمار فوق العاده تیم هکتور کوپر در دفاع

تیم ملی فوتبال سوریه آمار فوق‌العاده‌ای در زمینه کارهای دفاعی در جام ملت‌ها دارد.، تیم ملی فوتبال کشورمان چهارشنبه در مرحله یک هشتم جام ملت‌های آسیا مقابل سوریه به زمین می‌رود.

تیمی که در مرحله گروهی نشان داد استحکام زیادی در خط دفاعی دارد و پس از قطر و تایلند که بدون گل خورده از این مرحله بالا آمدند، در کنار استرالیا، ازبکستان و عربستان دومین خط دفاعی برتر جام را در اختیار دارد.

شاگردان هکتور کوپر به حدی در بستن فضاها تبحر دارند که جدا از تعداد گل‌های خورده کم خود در ۳ بازی اول، حتی مقابل تیم‌هایی مانند استرالیا و ازبکستان که جزء تیم های باکیفیت آسیا هستند هم نشان دادند تبحر خاصی در جلوگیری از خلق موقعیت حریفان دارند.

تعداد شوت‌های در چارچوب دروازه سوریه در ۳ بازی مرحله گروهی روی هم رفته به تعداد انگشتان یک دست هم نمی‌رسد و این ثابت می‌کند بازیکنان ایران کار سختی برای ایجاد فرصت روی دروازه این تیم در یک هشتم دارند.

شوت در چارچوب ازبکستان در بازی با سوری‌ها ۲ بود اما استرالیا از یک شوت در چارچوب مقابل این تیم به یک گل رسید و برنده شد. هندوستان هم بیشتر از یک بار نتوانست برابر سوریه ضربه در چارچوب بزند.

در این زمینه فقط عربستان(۲ شوت در چارچوب) و استرالیا(۳ شوت در چارچوب) آمار بهتری از سوریه دارند.

هکتور کوپر که سابقه ۲ بار نایب قهرمانی با والنسیا در لیگ قهرمانان اروپا را داشته در هر ۳ بازی مرحله گروهی از ۴ بازیکن به عنوان نفرات ثابت خط دفاعی استفاده کرد.

عبدالرحمان ویس(مدافع راست تیم آتنس کالیسیا یونان) موید عجن(دفاع چپ الجیش) طاهر کروما(دفاع وسط تیشرین) و آیهام اوسو(دفاع وسط اسلاویا پراگ جمهوری چک) ۴ ستون خط دفاعی قدرتمند سوریه هستند که با عملکرد خوب خود اجازه ندادند احمد مدنی، دروازه‌بان‌شان چندان در بازی‌های این تیم به زحمت بیفتد.

 

 

 

منبع: ورزش سه

دیگر رسانه ها

کدخبر: 123726

ارسال نظر