رونالدو یک عمارت در جزیره میلیاردرها می‌خرد! + عکس

ستاره پرتغالی تیم فوتبال النصر عربستان پس از کسب عنوان بهترین گلزن جهان قصد دارد در جزیره میلیاردرها صاحب عمارت شود.

رونالدو یک عمارت در جزیره میلیاردرها می‌خرد! + عکس

ستاره پرتغالی تیم فوتبال النصر عربستان پس از کسب عنوان بهترین گلزن جهان قصد دارد در جزیره میلیاردرها صاحب عمارت شود.

به گزارش عرشه آنلاین، کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی باشگاه النصر عربستان پس از تثبیت جایگاه خود به عنوان بهترین گلزن جهان در سال ۲۰۲۳، تصمیم گرفت تا با خرید یک قصر مجلل در جزیره نخل به خود پاداش دهد. این جزیره به "جزیره میلیاردرها" معروف است که در آن ثروتمندترین افراد روی کره زمین زندگی می‌کنند و در شهر دبی واقع شده است.

عمارت رونالدو

به گزارش روزنامه انگلیسی «دیلی میل» به نقل از شبکه خبری بلومبرگ، جزیره میلیاردرها به جذب ثروتمندترین افراد جهان مشهور است. به لطف امکانات رفاهی و خدمات سطح بالا، حتی به بهشتی مجلل برای افراد مشهور و رهبران تجاری تبدیل شده است که اخیراً ستاره باشگاه النصر نیز به آنها ملحق شده است.

کریستیانو رونالدو پرتغالی قصد دارد خانه دیگری را به مجموعه املاک خود اضافه کند، زیرا او در حال حاضر تعدادی خانه لوکس در سراسر اروپا دارد و انتظار می‌رود که ستاره پرتغالی در سال ۲۰۲۴ کاخ جدید خود را دریافت کند.

مساحت کاخ کریستیانو رونالدو به ۳۰۰۰ متر مربع می‌رسد.این کاخ شامل ۶ اتاق است و دسترسی به ساحل را فراهم می‌کند.همچنین شامل اسپا، محل اقامت کارکنان، استخر روی پشت بام و سالنی است که می‌تواند هفت ماشین را در خود جای دهد.

عمارت رونالدو

به گزارش پایگاه خبری املاک و مستغلات Inmobiliary، ارزش قطعات زمین در جزیره میلیاردرها بیش از ۱۰۰ میلیون درهم امارات (۲۷ میلیون دلار) برآورد شده است و احتمالاً ارزش آن در طول سال جاری افزایش خواهد یافت.

عمارت رونالدو

این جزیره در فاصله حدوداً ۱۰ کلیومتری از مرکز دبی واقع شده است و از طریق یک پل دسترسی به این جزیره متصل می‌شود. این جزیره از سواحل شنی شگفت انگیزی برخوردار است که در آب‌های شفاف خلیج فارس غوطه ور شده است.

ستاره النصر در سال ۲۰۲۱ عمارتی به ارزش ۷ میلیون پوند در پرتغال خریداری کرده بود تا به ویلای مجلل خود در جزیره مادیرا پرتغال اضافه کند. کریستیانو رونالدو همچنین دارای املاک و مستغلات در منچستر، تورین، ماربلا و مادرید است.

شایان ذکر است که کریستیانو رونالدو در نقل و انتقالات زمستانی سال ۲۰۲۳ و پس از فسخ قرارداد با باشگاه سابقش منچستریونایتد به تیم النصر پیوست و این قرارداد بحث ورزش بین المللی بود و پس از آن بسیاری از ستاره‌های فوتبال راهی این تیم شدند.

منبع: مهر

دیگر رسانه ها

کدخبر: 121306

ارسال نظر