اینترنت رایگان بگیرید | کد دستوری دریافت بسته‌های هدیه اینترنت مجانی ویژه دهه کرامت

فوری/ با ۳ کد فعالسازی ۱۰ روز اینترنت رایگان داشته باشید / اعلام کد فعالسازی ۲۴ گیگابایت اینترنت مجانی ویژه دهه کرامت

اینترنت رایگان بگیرید | کد دستوری دریافت بسته‌های هدیه اینترنت مجانی ویژه دهه کرامت

اینترنت رایگان عیدانه ویژه «هفته کرذامت» به کاربران اپراتورهای تلفن همراه تعلق می‌گیرد. جزئیات و نحوه دریافت اینترنت رایگان و بسته‌های ویژه مکالمه عیدانه ویژه «هفته کرامت» اعلام شد. نحوه دریافت اینترنت رایگان، هدایای دیجیتالی، بسته‌های هدیه اینترنت و مکالمه ویژه «هفته کرامت» اعلام شد. متقاضیان استفاده از اینترنت رایگان و بسته‌های مکالمه عیدانه ویژه «هفته کرامت»، می‌توانند با کدهای دستوری اعلام‌شده، نسبت به فعال‌سازی آن اقدام کنند.

اپراتورهای تلفن همراه ایرانسل ، جزئیات و نحوه دریافت اینترنت رایگان و بسته‌های مکالمه عیدانه ویژه هفته کرامت  را اعلام کرد

اینترنت رایگان

فوری/ با ۳ کد فعالسازی ۱۰ روز اینترنت رایگان داشته باشید / اعلام کد فعالسازی ۲۴ گیگابایت اینترنت مجانی ویژه دهه کرامت

 

خود شما نیز می‌توانید با استفاده از کد فعال سازی 14 گیگ اینترنت رایگان ایرانسل، سیم‌کارت خود را به 4G تبدیل کنید و علاوه بر بهره‌مندی از اینترنت پرسرعت‌تر، بسته اینترنتی هدیه را نیز دریافت نمایید.

 با ارسال شماره دوستان ایرانسلی خود به سرشماره 3116 و دعوت آن‌ها به تبدیل سیم‌کارتشان به 4G هر دو از 1 گیگ اینترنت رایگان ایرانسل لذت ببرید! 1 گیگابایت اینترنت رایگان به محض شروع استفاده وی از اینترنت 4G به هر دوی شما تعلق می‌گیرد. برای استفاده از این طرح، دوست ایرانسلی شما باید گوشی با قابلیت اینترنت 4G داشته باشد. بسته اینترنت هدیه 1 روزه، فقط تا پایان همان روز اعتبار خواهد داشت. خود شما نیز می‌توانید با استفاده از کد فعال سازی 14 گیگ اینترنت رایگان ایرانسل، سیم‌کارت خود را به 4G تبدیل کنید و علاوه بر بهره‌مندی از اینترنت پرسرعت‌تر، بسته اینترنتی هدیه را نیز دریافت نمایید.

کد تخفیف ایرانسل ویژه مکالمه و اینترنت

هر مشترک ایرانسل می‌تواند یک بسته ترکیبی بوم شامل مقدار حجم اینترنت، تعداد دقیقه‌های مکالمه ایرانسلی و تعداد پیامک‌های ایرانسلی فارسی که متناسب با نیاز و استفاده خود می‌داند، را به صورت شخصی‌سازی شده با استفاده از این کد تخفیف ایرانسل خریداری نماید. بسته بوم+ علاوه بر ویژگی‌های بسته بوم، به شما امکان تبدیل حجم اینترنت به دقیقه مکالمه یا برعکس را خواهد داد.

هدایای ویژه خرید سیم‎‌کارت اعتباری سیمین ایرانسل

با خرید سیم‌کارت اعتباری سیمین ایرانسل می‌توانید از هدایای ویژه شامل 5 گیگابایت اینترنت هدیه ایرانسل (معتبر تا 5 ماه)، 4 گیگابایت اینترنت هدیه ویژه (معتبر تا 3 ماه)، 60 دقیقه مکالمه رایگان،‌ 60 عدد پیامک رایگان و 500 تومان اعتبار اولیه بهره‌مند شوید. برای مشاهده جزئیات بیشتر و خرید این سیم‌کارت به مبلغ 45 هزار تومان در فروشگاه وبسایت ایرانسل بر روی “خرید کنید” کلیک نمایید.

با  کد دستوری #۵* اینترنت رایگان ایرانسل 10روزه بگیرید!

اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، به مناسبت گرامی‌داشت دهه کرامت و میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) و میلاد امام رضا (ع)، بسته اینترنت و مکالمه ایرانسلی را با قیمت تخفیفی، به مشترکان خود ارائه کرده است.

همزمان با فرارسیدن دهه کرامت، تمامی مشترکان دائمی و اعتباری ایرانسل می‌توانند یک بسته تخفیفی، شامل یک گیگابایت اینترنت و یک ساعت مکالمه درون شبکه را تنها با پرداخت ۴۰۰۰ تومان دریافت کنند.

این بسته 10 گیگابایت، از ۲۱ تا ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ در دسترس و اعتبار آن از زمان فعال‌سازی، ۱۰ روز است. فعال‌سازی این بسته تخفیفی، با شماره‌گیری کد دستوری #۵* و یا مراجعه به سوپراپلیکیشن ایرانسل من، امکان‌پذیر است و برای دفعات خرید و فعال‌سازی آن، محدودیتی وجود ندارد.

دیگر رسانه ها

کدخبر: 137777

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر