شوک بزرگ برای علاقمندان به سریال «پایتخت ۷»

​خبری عجیب از حذف برخی بازیگران سابق در سریال پایتخت ۷ به گوش رسیده است.

شوک بزرگ برای علاقمندان  به سریال «پایتخت ۷»

​خبری عجیب از حذف برخی بازیگران سابق در سریال پایتخت ۷ به گوش رسیده است.

به گزارش عرشه آنلاین، پیش‌تولید ساخت سریال پایتخت ۷ در حال اجرا است، اما شوک بزرگ‌تری درباره این سریال از راه رسید و آن هم غیبت یکی از مهم‌ترین بازیگران کلیدی این اثر پرمخاطب است.

بعد از مطرح شدن معما‌ها و سناریو‌های متفاوت درباره علت ساخته نشده سریال پایتخت ۷، بالاخره خبر رسید که پیش تولید این سریال در حال انجام است و سریال پایتخت ۷ نوروز ۱۴۰۴ در قاب تلویزیون دیدنی می‌شود.

بهتاش فریبا

پیش از این اعلام شده بود که خواهران فرقانی و مهران احمدی در سری جدید این سریال حضور ندارند، اما خبر دیگری، علاقه‌مندان به سریال پایتخت و نقش «بهتاش فریبا» را در شوک بزرگی فرو برد. چنین به نظر می‌رسد بهرام افشاری که این روز‌ها در سرلیست پول‌سازترین بازیگران سینما ایستاده، غایب اصلی و بزرگ سریال پایتخت ۷ است.

پیش از این اخباری مبنی بر عدم توافق بهرام افشاری با تیم تولید سریال پایتخت ۷ بر سر دستمزد، منتشر شده بود.منبع: آرمان ملی

محسن تنابنده کار سختی با فیلمنامه سری هفتم دارد؛ چرا که طی سال‌های غیبت «پایتخت» عمده محصولات ادامه‌دار و فصل بندی شده تلویزیون با کیفیت نازلی همراه بوده‌اند و تیم «پایتخت» باید بازگشت قدرتمندی را برای خود تدارک ببیند.با توجه به سابقه تنابنده و سیروس مقدم در فصول گذشته پیش‌بینی می‌شود این اتفاق رقم بخورد و «پایتخت۷» نیز همانند «مهمانی» ایرج طهماسب جز آثار موفق صدا و سیما در سال ۱۴۰۳ و پروژه احیای تلویزیون خواهد بود.

دیگر رسانه ها

کدخبر: 139793

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر