قیمت نجومی بلیت کنسرت محسن یگانه در دبی خبرساز شد

محسن یگانه قصد دارد در دبی کنسرت برگزاری کند.

قیمت نجومی بلیت کنسرت محسن یگانه در دبی خبرساز شد

 محسن یگانه به امارات متحده عربی می‌رود تا کنسرت خود را در شهر دبی با بلیت‌های بیست میلیون تومانی برگزار کند.

به گزارش عرشه آنلاین، محسن یگانه اواخر خرداد به همراه گروهش در یکی از سالن‌های زیبای شهر دبی روی صحنه می‌رود. این اجرا ۱۵ جوئن ۲۰۲۴ مصادف با ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ در سالن ورد ترید سنتر world trade center برگزار می‌شود.

یگانه که سال گذشته اجراهای موفقی در تهران و شهرهای مختلف کشور روی صحنه برد، برای خرداد سال جاری، اجرایی خارجی را در دستور کار قرار داده است.

قیمت بلیت‌های کنسرت محسن یگانه از ۱۱۳ تا ۳۴۰ دلار برای ساکنان یا توریست‌های حاضر در دبی، قیمت‌گذاری شده است. اگر قیمت دلار را ۶۰ هزار تومان در نظر بگیریم، قیمت این بلیت‌ها به طور تقریبی ۷ تا ۲۰ میلیون تومان برای مخاطبان آب می‌خورد.

بیشتر بخوانیدبهترین یادداشت سال؛ راز ماندگاری محسن یگانه به قلم یاسر یگانه

کنسرت‌های موسیقی و به طور کلی رویدادهای هنری، در قیاس با فعالیت‌های اقتصادی؛ ارزآوریِ کمتری برای کشور دارند، اما برگزاری همین کنسرت‌ها در کشورهای دیگر، می‌تواند راهی هرچند کوچک؛ برای ارزآوری به داخل کشور باشد.

محسن یگانه در سال ۱۴۰۲ یکی از پرکارترین سال‌های فعالیت هنری‌اش را پشت سر گذاشت و فقط در تهران ۷۰ سانس کنسرت را به صحنه برد تا از رکوردداران برگزاری بیشترین کنسرت در سال گذشته در میان خوانندگان ایرانی به شمار برود.

یگانه از جمله خوانندگان بین‌المللیِ موسیقی پاپ کشورمان است که با ویدیویِ اجرای زنده‌ی آهنگ «بهت قول میدم» صاحب شهرتِ بین‌المللی شد. این ویدیو از محسن یگانه تا کنون در یوتوب بیش از ۲۱۶ میلیون بازدیدکننده داشته است.

فراموش نکنیم که در روزگارِ خوانندگانِ تاریخ مصرف‌دار، محسن یگانه در دو دهه گذشته در بالاترین سطح موسیقی پاپ ایران فعالیت کرده و همچنان طرفداران خود را دارد.

منبع: تسنیم

دیگر رسانه ها

کدخبر: 139199

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر