خبرنگار جنجالی صداوسیما ازدواج کرد/ تصویری از یوسف سلامی در کنار همسرش + عکس

خبرنگار جنجالی صداوسیما ازدواج کرد/ تصویری از یوسف سلامی در کنار همسرش + عکس

یوسف سلامی خبرنگار جنجالی صدا و سیما است. این خبرنگار با انتشار عکسی در کنار همسرش از ازدواجش خبر داد. او به تازگی از دستمزدش پرده برداشت که با واکنش های زیادی روبرو شد.

بیوگرافی یوسف سلامی

یوسف سلامی خبرنگار و گوینده خبر متولد ۲۶ مهر ۱۳۶۳ در شهر گلپایگان است. او مدرک علوم ارتباطات در مقطع کارشناسی دارد و اکنون یکی از خبرنگاران صدا و سیما است. او در ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ و در سن ۴۰ سالگی ازدواج کرد.

ازدواج یوسف سلمی

مادر یوسف سلامی خانه‌دار و پدرش راننده تاکسی بوده است.

او زمانی که تنها هفده سال داشت، وارد باشگاه خبرنگاران جوان شد تا یک دوره خبرنگاری را پشت سر بگذارد و وارد دنیای خبر و گزارش شود.

سلامی یک سال بعد، یعنی سال ۱۳۸۱، وارد حوزه ورزش و سپس وارد حوزه سلامت و اجتماعی شد.

در ادامه، بخشی از مصاحبه یوسف سلامی با باشگاه خبرنگاران جوان را می خوانید:

چرا این قدر پرحاشیه هستید و سراغ سوژه‌هایی می‌روید که مدام ویدئوهایش در فضای مجازی دست‌به دست می‌شود؟

مردم به حاشیه علاقه‌مند هستند. به همین دلیل بخش «حاشیه‌های پزشکی» را در «۲۰:۳۰» داشتیم. از طرفی جنس کار حاشیه‌ای را دوست دارم.

البته جذابیت این بخش خبری برای مردم در سال‌های گذشته بیشتر بود.

من هم قبول دارم که بخش‌ها و بسته‌هایی که در گذشته داشت، برای مردم جذاب‌تر بود. با این حال هنوز هم مخاطبان خودش را دارد. من در بخش‌های خبری دیگر هم گزارش می‌دهم، اما من را بیشتر به عنوان خبرنگار «۲۰:۳۰» می‌شناسند و به جای نام خودم در خیابان به من می‌گویند: چطوری «۲۰:۳۰».

اصولاً علاقه به کار خبرنگاری از کجا شروع شد؟

من به خبرنگاری علاقه نداشتم. می‌خواستم بازیگر شوم و به بازیگری علاقه داشتم. شاید عده‌ای بگویند به دیده‌شدن علاقه داشتم. البته به تقلید صدا و دوبله علاقه دارم و به‌راحتی می‌توانم صدای فلان بازیکن فوتبال را تقلید کنم.

فکر می‌کنید می‌توانستید بازیگر خوبی باشید؟

احساس می‌کردم می‌توانم بازیگر خوبی شوم. کلاس بازیگری هم رفتم، اما فکر می‌کنم در این کار پارتی‌بازی خیلی وجود دارد. به همین دلیل اتفاق نیفتاد. بعد وارد باشگاه خبرنگاران جوان شدم و فکر می‌کردم بتوانم با فیلم‌های کوتاه مستندی که می‌سازم توانایی‌ام را نشان بدهم و دیده شوم.

در کار خبرنگاری از کسی هم الگو گرفته‌اید یا در یک گزارش از فرد خاصی تقلید می‌کنید؟

بله، من از متفاوت بودن و قلم و نگاه خاص کامران نجف‌زاده یاد گرفتم. به‌عنوان مثال خاطرم هست که همه سراغ نفرات برتر کنکور می‌رفتند و کامران نجف‌زاده سراغ آخرین نفر کنکور رفت. بر این اساس به لحاظ سبک کاری سعی کردم از او یاد بگیرم.

منبع: روزیاتو

دیگر رسانه ها

کدخبر: 139191

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر