بازیگران پایتخت ۷ مشخص شد

تلویزیون قصد جدی برای ساختن پایتخت ۷ دارد. گویا مذاکرات هم بی‌نتیجه نبوده و حتی خبرهایی از آغاز پیش‌تولید سری هفتم سریال پایتخت هم به صورت غیررسمی و درگوشی در حال انتشار است

بازیگران  پایتخت ۷ مشخص شد

تلویزیون قصد جدی برای ساختن پایتخت ۷ دارد. گویا مذاکرات هم بی‌نتیجه نبوده و حتی خبرهایی از آغاز پیش‌تولید سری هفتم سریال پایتخت هم به صورت غیررسمی و درگوشی در حال انتشار است.

به گزارش عرشه آنلاین،  پیش از این شایعه شده بود که تیم سازندگان پایتخت قرار است سریالی جدید را با حال‌وهوای پایتخت در شبکه نمایش خانگی بسازند، برخی شایعه‌ها هم حاکی از ساخت فیلم سینمایی پایتخت بود. خلاصه هرازگاهی شایعه جدیدی درباره این سریال محبوب تلویزیونی دهان به دهان می‌چرخید و مخاطبان را امیدوار به تماشای آن می‌کرد.

استارت پایتخت در بهار تهران 

اما از دو سه روز گذشته دوباره خبرهایی درباره ساخت سری جدید این مجموعه نمایشی در رسانه‌های رسمی در حال انتشار است. گویا این بار قضیه جدی‌تر است و باورپذیرتر. همراهی دو تن از سازندگان این سریال یعنی محسن تنابنده و سیروس مقدم در برخی از رویدادهای صنفی سینمایی، ظن ساخت سریال را در چند هفته اخیر تقویت کرده است. آن گونه در خبر روز گذشته خبرگزاری فارس نقل شده، یک منبع آگاه خبر ساخت سری هفتم پایتخت را تایید و حتی زمان پخشش را هم اعلام کرده است. این رسانه از قول یک منبع آگاه نوشت شنیده‌ها حاکی از آن است فصل هفتم سریال «پایتخت» وارد مرحله پیش‌تولید شده و به گفته این منبع از سوی عوامل پایتخت این امید وجود دارد که فصل هفتم به پخش در نوروز ۱۴۰۴ برسد.

او درباره بازیگرانی که در این فصل حضور ندارند گفت: در این فصل سارا و نیکا فرقانی اصل و مهران احمدی حضور نخواهند داشت.

جز مهران احمدی که دوباره از حضور در سری جدید «پایتخت» انصراف داده بود، غایب مهم گروه، بهرام افشاری سوپراستار و بازیگر بفروش این روزهای سینمای ایران ظاهرا به دلیل برنامه فشرده کاری نتوانسته خود را با گروه این سریال هماهنگ کند.

بر اساس خبری که در صبا منتشر شد، چندی پیش پیام احمدی‌نیا بازیگر، با انتشار فراخوان بازیگری برای سریال «پایتخت۷» در استوری صفحه شخصی اینستاگرام خود متذکر شد که این سریال به دنبال، یک پیرمرد ۶۵ سال به بالا مازندرانی، پسر بچه ۷ ساله مازندرانی، دوقلوهای همسان خانم ۱۸ تا ۲۵ سال و یک خانم جوان ۲۵ تا ۳۵ سال می‌گردد.

تیم تولید اخیراً برای نقش این دو خواهر، از بین دختران دوقلوی ۱۸ تا ۲۶ ساله، فراخوانی صورت گرفته است تا جایگزین این دو بازیگر شوند، اما هنوز مشخص نیست که این چهره‌های جدید به چه ترتیب و با چه ترفندی جانشین سارا و نیکا قبلی خواهند شد.

باید منتظر ماند و دید در فهرست بازیگران سری جدید «پایتخت» چه تغییراتی قطعی خواهد بود.

d7e99384-2c50-42bc-a529-17adf49adfdf

پیش از این هم خبر رسیده بود که سیروس مقدم، کارگردان سریال پایتخت، از لوکیشنی برای ساخت فصل جدید این سریال بازدید کرده است. بعد از انتشار این خبر هومن حاجی‌عبداللهی، بازیگر نقش رحمت در این سریال، در نیمه اسفند ۱۴۰۲ با انتشار یک پست در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشته بود: باز داریم می‌آییم، ولی نه برای عید ۱۴۰۳. اخیرا نیز مهدی نقویان، رئیس سیمافیلم، درباره تولید و پخش فصل جدید این سریال بیان کرده بود اگر مشکلی پیش نیاید حتما سریال «پایتخت» جدید را در ۱۴۰۳ خواهیم دید. شش فصل پایتخت ساخته شده که آخرین فصل آن مربوط به سال ۹۹ بوده است. پس از ساخت آخرین فصل این سریال، حواشی زیادی نسبت به ساخت فصل بعدی به وجود آمده و هنوز سرانجام ساخت این سریال مشخص نیست. در آخرین فصل از این سریال محسن تنابنده، ریما رامین‌فر، احمد مهرانفر، بهرام افشاری، نسرین نصرتی، هومن حاجی‌عبداللهی و ... به ایفای نقش پرداخته بودند

دیگر رسانه ها

کدخبر: 135394

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر