ببینید | جنجال شبانه یکتا ناصر: دخترم را پدرش دزدید/ ده سال کتک خوردم+ واکنش فوری قوه قضائیه

ضجه های دردناک یکتا ناصر پای سفره هفت سین ؛ دخترم را دزدیدند | ده سال کتک خوردم و سکوت کردم... | تصاویر

ببینید | جنجال شبانه یکتا ناصر: دخترم را پدرش دزدید/ ده سال کتک خوردم+ واکنش فوری قوه قضائیه

ساعتی قبل از تحویل سال جدید یکتا ناصر بازیگر سینما و تلویزیون و همسر سابق منوچهر هادی کارگردان سینما با حالی پریشان ویدئویی از خودش منتشر کرد.یکتا ناصر ویدیویی را درباره اختلافاتش با منوچهر هادی پیرامون حضانت دخترشان منتشر کرد.

 یکتا ناصر بازیگر سینما و تلویزیون در این ویدیو می گوید سالها کتک خوردم و به خاطر آبروم سکوت کردم. او در این ویدیو می‌گوید: التماس می‌کنم کمکم کنید / ۱۰ سال کتک خوردم و تحقیر شد / ۲ سال است جدا شدم / دخترم را پدرش دزدیده / در این مملکت وقتی زنی فرقی نمی‌کنی چه کسی هستی. فایل منتشر شده توسط یکتا ناصر داره مشکل عدم هماهنگی صدا و تصویر و نویز است.

اولین واکنش قوه قضاییه به ادعای یکتا ناصر درباره ربایش دخترش!

خبرگزاری قوه قضاییه درباره ادعاهای اخیر یکتا ناصر درباره ربایش دخترش توضیح داد.

شب گذشته یک بازیگر خانم با انتشار ویدیویی از خود، مدعی شد برای دیدن فرزندش به محل ملاقات مراجعه کرده اما موفق به دیدن دخترش نشده است و به وی اعلام شده برای ثبت شکایت باید بعد از تعطیلات نوروز مراجعه کند.

آن‌طور که یکتا ناصر روایت می‌کند؛ مطابق توافق صورت‌گرفته روز سه‌شنبه یکتا ناصر دخترش را به همسر سابقش تحویل داده و قرار بوده است روز چهارشنبه همسر سابق وی دختر را به او تحویل دهد که این موضوع رخ نمی‌دهد. 

این گزارش حاکی است: یکتا ناصر با حضور در کلانتری۱۲۳ نیاوران شکایت خود را ثبت کرده است.

براساس گزارش میزان در حال حاضر موضوع عنوان‌شده فقدان یا آدم‌ربایی نیست و آن‌طور که یکتا ناصر اعلام کرده حضانت با وی بوده و حسب دستور موقت دادگاه خانواده پدر حق ملاقات هفته‌ای یک ساعت در کلانتری را داشته است.

با توجه به سن دختر مشترک که ۷سال و سه ماه است و ادعای یکتا ناصر مبنی بر اخذ دستور موقت از دادگاه در این باره در صورت صحت ادعای یکتا ناصر، به شکایت وی درباره عدم تحویل طفل سپرده شده در موعد و مکان مقرر برابر مقررات رسیدگی می‌شود.

براساس این گزارش خانم بازیگر در رابطه با ادعای اخیر خود تاکنون مراجعه‌ای به دادگستری نداشته است و‌ صرفا شکایت خود را در کلانتری ثبت کرده است و پرونده در حال پیگیری است.

در رابطه پرونده جدایی یکتا ناصر از همسرش هم پیش‌تر از سوی دادگاه رسیدگی‌کننده، حکم مقتضی و قانونی صادر شده و برای ۲ طرف پرونده حق و حقوقی در نظر گرفته شده است.

دیگر رسانه ها

کدخبر: 130782

 • بی نام

  آقای هادی بچه رو برگردون پیش مادرش کم اذیت کن این بنده ی خدا رو دنیا گرده

 • ناشناس

  وقتی پدر دختر را دزد خطاب میکنی... اونم حدود یک روز بیشتر از قرارتون بچه تونو برده...
  طاقتم خوب چیزیه...
  پدرش برده مگه دزد یا آدم ربا برده...
  شکایت از قانون کفایت میکنه...
  امثال شما حیثیت نهادهای قانونی کشور را با بی حجابی و لوکس نمایی زیر سئوال بردید... پس اولین دودش تو چش خودتون میره...

 • ناشناس

  ما که از علت طلاق و جدایی این خانم و رای دادگاه خبر نداریم اینگونه تظاهر و مظلوم نمایی برای چیست . احتمالا داروی مسکن و خواب آور خورده که قادر به صحبت کردن معمولی نیست اگر حقی دارد مثل بقیه مردم مراجعه به مرجع قضایی کند تا اگر ممانعت از ملاقات ویا استرداد طفل شده اقدام قانونی نماید اگر هم قادر نیست وکیل بگیرد لطفاً با حساسات مردم بازی نکنید هنرپیشه و غیر هنر پیشه ندارد.

ارسال نظر