اطلاعیه فوری فراجا درباره خبر سردار رادان درخصوص طرح نور ۲

مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی کل کشور درباره خبرِ منتشره در خصوص طرح نور ۲ و مصاحبه سردار رادان یک اطلاعیه منتشر کرد.

اطلاعیه فوری فراجا درباره خبر سردار رادان درخصوص طرح نور ۲

مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی کل کشور درباره خبرِ منتشره در خصوص طرح نور ۲ و مصاحبه سردار رادان  یک اطلاعیه منتشر کرد.

به گزارش عرشه آنلاین،مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی کل کشور خبرِ منتشره در خصوص طرح نور ۲ و مصاحبه سردار رادان در فضای مجازی و سکوهای رسانه‌ای خارج از کشور را تکذیب و فاقد صحت دانست.

در این اطلاعیه آمده است:

در پیِ انتشار خبر با موضوع مصاحبه سردار رادان در خصوص اجرای طرح نور۲ در سواحل؛ به اطلاع هموطنان می‌رساند که خبرِ فوق جریان سازیِ رسانه‌ای از طرفِ شبکه‌هایِ معاندِ بوده و فاقدِ صحتِ خبری و رسانه‌ای است.

فرمانده انتظامی کل کشور امروز و در تداومِ گسترش ِ دیپلماسی ِ انتظامی در دیدار با تسوکادا تاماکی سفیر ژاپن در ایران بر توسعه و روابط دو جانبه و گسترش همکاری‌هایِ پلیسیِ دو کشور ایران و ژاپن به ویژه در عرصه مبارزه با موادمخدر تاکید کردند. 

در پایان این اطلاعیه آمده است که شهروندانِ عزیز اخبار و رویدادهایِ پلیسی را صرفا از وبگاه خبرگزاری پلیس به آدرس: www.police.irو شبکه‌هایِ مجازیِ مرتبط دنبال نمایند.

منبع: خبرگزاری موج

دیگر رسانه ها

کدخبر: 141260

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر