جدی ترین نامزد جانشینی رئیسی ثبت نام کرد

مشهورترین چهره امروز برای ثبت نام وارد ستاد انتخابات کشور شد

جدی ترین نامزد جانشینی رئیسی ثبت نام کرد

مشهورترین چهره امروز برای ثبت نام وارد ستاد انتخابات کشور شد

علی اردشیر لاریجانی صبح جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ با حضور در ستاد انتخابات کشور برای کاندیداتوری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری نام نویسی کرد.

وی اکنون مشاور رهبری انقلاب اسلامی و عضو حقیقی مجمع تشخیص مصلحت نظام است و سابقه ۳ دوره نمایندگی و ریاست مجلس شورای اسلامی (دوره‌های هشتم، نهم و دهم)، ریاست سازمان صدا و سیما (از بهمن ۱۳۷۲ تا خرداد ۱۳۸۳)، سرپرستی و فعالیت به عنوان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی (از تیر ۱۳۷۱ تا بهمن ۱۳۷۲) در کارنامه سوابق خود دارد.

علی لاریجانی

لاریجانی متولد ۱۳ خرداد ۱۳۳۶ است و تاکنون یک مرتبه نامزد انتخابات ریاست جمهوری شده است؛ او در رقابت‌های انتخاباتی نهمین دوره ریاست جمهوری در سال ۱۳۸۴ در رقابت با اکبر هاشمی رفسنجانی، محمود احمدی نژاد، مهدی کروبی، محمد باقر قالیباف، مصطفی معین و محسن مهرعلیزاده با کسب یک میلیون و ۷۱۳ هزار و ۸۱۰ رای نفر ششم شد. لاریجانی در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری در سال ۱۴۰۰ نیز برای داوطلبی نامزدی انتخابات ثبت نام کرد اما صلاحیت مورد تایید شورای نگهبان قرار نگرفت.

(ویدئو) شوخی با علی لاریجانی؛ با اسنپ آمدید یا تپسِی؟

(ویدئو) شوخی با علی لاریجانی؛ با اسنپ آمدید یا تپسِی؟

علی لاریجانی رئیس سابق مجلس و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام وارد ستاد انتخابات وزارت کشور شد تا فرایند ثبت نام خود را برای حضور در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تکمیل کند. در این میان یکی از خبرنگاران با توجه به توئیت لاریجانی از او پرسید: با اسنپ آمدید یا تپسِی؟

خبرنگار پیش از ثبت نام علی لاریجانی از او پرسید: آقای لاریجانی توییت دیشب شما خبرساز شد؛ با اسنپ آمدید یا تپسِی؟

 لاریجانی در پاسخ گفت: چیز‌های مهم تری در آن توییت بود!

دیگر رسانه ها

کدخبر: 139874

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  سایر رسانه ها

   • لندن

    متولد شهر لندن پایتخت کشور انگلستان میباشد

   • ناشناس

    اگر در مدت خدمت رانت خواری نکرد و از رانت خواران حمایت هم نکرد و جهت ادای دین به حوزه علمیه قم هم نرفته پس رد صلاحیت میشه

   ارسال نظر