حجم ویدیو: 6.54M | مدت زمان : 00:01:14

توضیحات امیرحسین ثابتی درباره حضورش در کنار سعید جلیلی +فیلم

ثابتی درباره حضورش در کنار نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: منع قانونی ندارد کسانی که می‌خواهند چیزی که قانون اجازه داده است را تبدیل به بی قانونی کنند همان کسانی هستند که در سال ۹۶ به ویژه آقای ظریف به صورت غیر قانونی به اصفهان رفت و به نفع آقای روحانی سخنرانی کرد و حتی کارشان را توجیه کردند.

ثابتی درباره حضورش در کنار نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: منع قانونی ندارد کسانی که می‌خواهند چیزی که قانون اجازه داده است را تبدیل به بی قانونی کنند همان کسانی هستند که در سال ۹۶ به ویژه آقای ظریف به صورت غیر قانونی به اصفهان رفت و به نفع آقای روحانی سخنرانی کرد و حتی کارشان را توجیه کردند.

به گزارش عرشه آنلاین؛ امیرحسین ثابتی نماینده مجلس دوازدهم بعد از حضور در ستاد انتخابات کشور به همراه سعید جلیلی نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران درباره میزان مشارکت مردم در انتخابات گفت: امیدواریم بالا باشد و همه تلاشمان این است که بالاتر برود. حالا باید نتیجه تایید صلاحیت‌ها بیاید و قلبا امیدوارم مشارکت باشد. همه هم باید تلاش کنند تا فارغ از آنکه چه کسی رای می‌آورد مشارکت بالاتر برود. زیرا این موضوع به نفع مردم، کشور و نظام است. 

وی درباره حضور یک نماینده در کنار نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: منع قانونی ندارد کسانی که می‌خواهند چیزی که قانون اجازه داده است را تبدیل به بی قانونی کنند همان کسانی هستند که در سال ۹۶ به ویژه آقای ظریف به صورت غیر قانونی به اصفهان رفت و به نفع آقای روحانی سخنرانی کرد و حتی کارشان را توجیه کردند. 

ثابتی در پاسخ به این سوال که آقای جلیلی چندمین بار است که در انتخابات شرکت کردند گفت: در ویکی‌پدیا سرچ کنید آمار درمی‌آید. 

وی در پاسخ به این سوال که احتمال دارد آقای جلیلی مانند انتخابات ۱۴۰۰ به نفع یک کاندیدا کناره‌گیری کند گفت: ایشان خودشان باید تصمیم بگیرند من در جای ایشان نیستم که تصمیم بگیرم.

منبع: ایلنا

دیگر رسانه ها

کدخبر: 139866

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر