این استوری اینستاگرامی جهانی شد + عکس

واکنش جهانی به حمله وحشیانه اسرائیل به رفح وایرال شد و رکورد شکست.

این استوری اینستاگرامی جهانی شد + عکس

واکنش جهانی به حمله وحشیانه اسرائیل به رفح وایرال شد و رکورد شکست.

به گزارش عرشه آنلاین، ۳۳ میلیون کاربر در سراسر دنیا در واکنش به حمله رژیم تروریستی و ضد بشری اسرائیل به کمپ پناهندگان غیرنظامی در رفح، تصویری با عنوان «همه نگاه‌ها به رفح» را در صفحه اینستاگرام خود استوری کردند.

 یکشنبه شب جهان نظاره‌گر جنایت فجیع صهیونیست‌ها در اردوگاه آوارگان فلسطینیان در رفح بود که واکنش‌های گسترده‌ای به‌دنبال داشت.

طی ساعات اخیر بیش از ۳۳ میلیون کاربر در سراسر دنیا نسبت به این فاجعه در صفخات مجازی خود ازجمله اینستاگرام واکنش نشان دادند. بسیاری از بازیگران و چهره‌های مشهور ایرانی و خارجی از جمله پرویز پرستویی، پریناز ایزدیار، لیندا کیانی و محسن چاووشی و دیگر هنرمندان نیز در این موج رسانه‌ای شرکت کردند.

پویش جهانی«All eyes on rafah» به معنای «همه چشم‌ها رو به رفح است» شکل گرفت و در هر ساعت بر جمعیت میلیونی آن در شبکه اجتماعی اینستاگرام افزوده می‌شود.

رسانه‌های وابسته به رژیم‌صهیونیستی برای توجیه این فاجعه انسانی و هلوکاستی، حمله به چادر غیرنظامیان و کودکان آواره فلسطینی را تنها راه رژیم‌صهیونیستی برای مبارزه با حماس مطرح کردند.

گفتنی ست؛ حمله شبانه به چادرهای پناهجویان دست‌کم ٥٠ فلسطینی را به شهادت رساند و سبب زنده زنده سوزاندن چند کودک بی‌گناه در آتش شد، این عمل جنایتکارانه صهیونیست‌ها شوک خبری دیگری در اغلب کشورهای جهان رقم زد و موج جدیدی از نفرت و انزجار مردمی را با خود به همراه داشته است، تا آنجا که اعتراض‌های مردمی در داخل اسرائیل نیز شکل گرفت.

استوری اینستاگرام رفح

منبع: اطلاعات

دیگر رسانه ها

کدخبر: 139659

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر