خاطره گویی بهادری جهرمی درباره حوادث ۱۴۰۱ در زمان تشییع رئیسی

بهادری جهرمی از رفتار شهید رئیسی در حوادث ۱۴۰۱ و مخالفت با شورای امنیت ملی خاطره ای روایت کرد.

خاطره گویی بهادری جهرمی درباره حوادث ۱۴۰۱  در زمان تشییع رئیسی

 بهادری جهرمی از رفتار شهید رئیسی در حوادث ۱۴۰۱ و مخالفت با شورای امنیت ملی خاطره ای روایت کرد.

به گزارش عرشه آنلاین،سخنگوی دولت گفت: در زمان حوادث سال ۱۴۰۱ بنده معتقد بودم که باید برویم در دانشگاه‌ها و با جوانان خودمان صحبت کنیم و به سوالات شان پاسخ دهیم که شورای امنیت با این مساله مخالف بود. آقای رییسی خصوصی به من گفتند که شل نشو، کارت درست بود و برو.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت در گفت‌وگویی تلویزیونی با اشاره به روحیات اخلاقی و کاری شهید آیت الله رییسی گفت: در زمان حوادث سال ۱۴۰۱ که برای مدتی فضای آموزش و دانشگاه‌ها با مشکلاتی مواجه شده بود، در جلسه‌ای صحبت شد که دانشگاه‌ها باید باز باشد و تاکنون هم خسران قابل توجهی به حوزه آموزش وارد شده است، متولیان حوزه مخالف بودند. منظور از متولیان حوزه شورای امنیت کشور است که مخالف این مساله بود که ورود به دانشگاه نباید داشته باشیم.

وی ادامه داد: بنده معتقد بودم که باید برویم در دانشگاه‌ها و با جوانان خودمان صحبت کنیم و به سوالات شان پاسخ دهیم که شورای امنیت با این مساله مخالف بود.

سخنگوی دولت عنوان کرد: من رفتم خدمت شهید رییسی و بعد از نماز مغرب این مساله را خدمتشان توضیح دادم و گفتم که ما اینطور می‌گوییم اما آقایان مخالف هستند، ایشان گفتند حرف درستی است «برو شورای امنیت کشور و قانع‌شان کن» عرض کردم که من نمی توانم در آنجا رأی بیاورم و ایشان گفتند که خودت به دانشگاه برو.

وی افزود: من برای اولین بار به دانشگاه رفتم و نتیجه آنطور شد، در جلسه بعد به من خیلی گلایه شد و انتقاد شد که نباید این کار انجام شود، آقای رییسی خصوصی به من گفتند که شل نشو، کارت درست بود و برو.

سخنگوی دولت تصریح کرد: برای مرتبه دوم و سوم که رفتم حجم انتقادات بسیار شدید و تندتر شد که «سخنگو همکاری نمی‌کند» و انتقادات این چنینی که در نهایت آقای رییسی در جلسه گفتند که شما اشتباه می‌کنید، این کار درست است و همه شما هم باید بروید.

منبع: ایلنا

دیگر رسانه ها

کدخبر: 138635

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر