هشدار شدیداللحن فرمانده نیروی دریایی/ با احدی شوخی نداریم

​فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی قاطعانه اعلام کرد که این نیرو در دفاع از حد و مرز نوار ساحلی کشور و امنیت خطوط مواصلاتی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با هیچ احدی شوخی ندارد.

هشدار شدیداللحن فرمانده نیروی دریایی/ با احدی شوخی نداریم

فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی قاطعانه اعلام کرد که این نیرو در دفاع از حد و مرز نوار ساحلی کشور و امنیت خطوط مواصلاتی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با هیچ احدی شوخی ندارد.

به گزارش عرشه‌آنلاین به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی، امیر دریادار شهرام ایرانی در محفل انس با قرآن و ضیافت افطاری فرماندهان و کارکنان منطقه یکم دریایی امامت بندرعباس، افزود: با یاری خداوند متعال و همت دریانوردان ولایتمدار نداجا، امروز نیروی دریایی راهبردی ارتش، در امتداد مسیر ائمه (س) اشاعه دهنده فرهنگ غنی ایرانی اسلامی در سطح بین‌المللی و جهانی است.

 

وی اظهار کرد: حضور فعال نیروی دریایی ارتش در مجامع جهانی و رزمایش های بین المللی اقتدار دریایی کشور را به رخ همه دشمنان و قدرت‌های دریایی جهان کشانده است.

 

فرمانده نیروی دریایی ارتش ادامه داد: امیدواریم در سایه قرآن و در کنار خانواده‌های صبور همرزمانم بتوانیم رضایت فرماندهی معظم کل قوا را کسب کنیم.

دیگر رسانه ها

کدخبر: 130903

ارسال نظر