هشدار آذری جهرمی به رئیسی درباره 20 میلیون تومان یارانه سفر خارجی به مردم در فرودگاه ها

آذری جهرمی خطاب به رئیسی پرداخت ارز مسافرتی نوشت: درباره تقاضا دارم اگر ممکن است امروز یک دیدار سرزده هم از فرودگاه امام و صف شلوغ تخصیص ارز مسافرتی داشته باشید.

هشدار آذری جهرمی به رئیسی درباره 20 میلیون تومان یارانه سفر خارجی به مردم در فرودگاه ها

آذری جهرمی خطاب به رئیسی پرداخت ارز مسافرتی نوشت:  درباره تقاضا دارم اگر ممکن است امروز یک دیدار سرزده هم از فرودگاه امام و صف شلوغ تخصیص ارز مسافرتی داشته باشید.

به گزارش عرشه آنلاین، وزیر سابق ارتباطات و فناوری در کانال تلگرامی خود از حجت الاسلام رئیسی درخواست کرد تا به صورت سرزده به فرودگاه امام برود و صف شلوغ تخصیص ارز مسافرتی را بازدید کند.  

محمد جواد آذری جهرمی وزیر سابق ارتباطات و فناوری در کانال تلگرامی خود نوشت: 

جناب آقای رییس جمهور، سلام علیکم

ضمن عرض خدا قوت، جنابعالی در چند روز اخیر دو سفر به مناطقی محروم و آسیب دیده در دشتیاری و ایذه داشته اید و از نزدیک در جریان رسیدگی به مشکلات مردم قرار گرفته اید. امری نیکو و پسندیده.

تقاضا دارم اگر ممکن است امروز یک دیدار سرزده هم از فرودگاه امام و صف شلوغ تخصیص ارز مسافرتی داشته باشید.

ظاهرا با تصمیم دولت، روند تخصیص ارز مسافرتی به گونه ای است که به هر مسافر خارج کشور حدود ۲۰ میلیون تومان یارانه پرداخت می شود. هر چند ممکن است اتخاذ این تصمیم دارای ابعادی عقلایی برای مدیریت بازار اسکناس دلار هم باشد اما با آنچه جنابعالی از نزدیک در دشتیاری و ایذه مشاهده فرمودید، قطعا تصدیق می فرمایید که روندی غیرعادلانه و مصداق بارز اسراف است.

شاید بخش قابل توجهی از مسافران هم راضی باشند که دولت جنابعالی منابع عظیم این یارانه غیر ضرور را برای رفع محرومیت زیرساختی در مناطق محروم هزینه نماید.

ان شالله در تدبیر امور موفق باشید.

منبع: اطلاعات

دیگر رسانه ها

کدخبر: 129497

ارسال نظر