کنایه خاص به دولت رئیسی درباره گرانی ها

روزنامه اطلاعات با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور و اظهارات گذشته دولتمردان رئیسی تیکه سنگینی به دولت سیزدهم انداخت.

کنایه خاص به دولت رئیسی درباره  گرانی ها

روزنامه  اطلاعات با اشاره به وضعیت  اقتصادی کشور و اظهارات گذشته دولتمردان رئیسی تیکه سنگینی به دولت سیزدهم انداخت.

به گزارش عرشه آنلاین،روزنامه اطلاعات نوشت:در روزگاری که نه تنها سرزلف ارزاق عمومی، بلکه خرمن گیسوی زیست اکثر مردمان به صعود و نزول ارزهای خارج مرز و طلاهای استخراج‌نشده‌ی معادن وابسته‌است، یکی از چین مثالِ درآمد سرانه‌ی یک‌دلاری می‌آورَد و دیگری همچنان نوسانات ارزی را به از ما بهتران سابق منتسب می‌کند و آن که دامنش به کلی از هر عیب و علتی پاک است، دولتمردان لاحق و لایق فعلی اند.

این‌مقدار عقل و انصاف داریم، که مسبب همه‌ی اختلالات اقتصادی و مشکلات معیشتی امروز را یکسره به پای مدیریت فعلی- با همه‌ی اما و اگرهایی که دارد- نگذاریم و فی‌الجمله، ده‌ها عامل پیدا و پنهان خارج از مرزهامان را نیز دخیل بشماریم.

انصاف آن است که در عوض، مدیران امروزی نیز یاد شعارهای انتخاباتیشان باشند، که ده‌درصد مشکلات را مرتبط با تنگناهای تحریم می‌دیدند و باقی را به سر زلف مدیریت ناکارآمد گره می‌زدند. چه شد که امروز در این وانفسای اقتصادی، نه حرف آن روزشان را پس می‌گیرند و نه ید بیضایی را در مدیریت و تدبیرشان نمایان می‌کنند!؟

اگر به زعم امروزیان، دیروزیان در چشم خلایق شعبده می‌کردند و ریسمان را به جای مار می‌فروختند، چرا امروزیان عصای موسویشان را نمی‌فکنند؟ تا هم مؤمنان را به غَنج آورند و هم ساحران را به رنج؟

دیگر رسانه ها

کدخبر: 124730

ارسال نظر