زیباترین دختر شاه عرب در دبی عروس شد + عکس

شاهدخت زیبای دبی و شیخ مـانـع بن محمد بن راشد بن مانع آل مکتوم قرار است با یکدیگر ازدواج کنند.

زیباترین دختر شاه عرب در دبی عروس شد + عکس

شاهدخت زیبای دبی و شیخ مـانـع بن محمد بن راشد بن مانع آل مکتوم قرار است با یکدیگر ازدواج کنند.

 بنا بر خبرهای منتشرشده در نشریات نزدیک به خانواده سلطنتی دبی، شیخه مهره بنت محمد بن راشد آل مکتوم اماراتی که به شاهزاده خانم دبی معروف است، قرار است به زودی با شیخ مـانـع بن محمد بن راشد بن مانع آل مکتوم ازدواج کند.

شیخه مهره که اخیرا از دانشگاهی در لندن با مدرک روابط بین‌الملل فارغ‌التحصیل شده است، مشارکت فعالی در رویدادهای اجتماعی دارد و در نمایشگاه‌ها، نمایش‌های مد و حتی مراسم اهدای جوایز فعالانه شرکت می‌کند.

او همچنین به‌دلیل فعالیت‌های بشردوستانه و اجتماعی‌اش شناخته می‌شود. مواردی مانند پایداری محیط‌ زیست، توانمندسازی زنان، سازمان‌های خیریه و ارتقای استعدادهای محلی بخشی از موضوعات مورد توجه او است.

زیباترین دختر شاه عرب

شیخه مهره متولد ۲۶ فوریه ۱۹۹۴ است و ظاهرا علاقه‌مند به سینما است و همچنین به حیوانات، به‌ویژه شاهین و اسب علاقه دارد. داماد آینده هم به گواه رسانه‌های اجتماعی علائق مشترکی با شاهزاده خانم دارد.

داماد، پسر شیخ محمد بن راشد بن مانع آل مکتوم و شیخه مدیه بنت احمد بن جمعه آل مکتوم، یک سوارکار ماهر است و گفته می‌شود علاقه‌مند به سفر، اسکی و ماهیگیری است.

زیباترین دختر شاه عرب 2

شیخ مانع بن محمد آل مکتوم یک کارآفرین بسیار موفق با مجموعه‌ای از سرمایه‌گذاری‌های متنوع است که شامل تجارت البرادا، فناوری دبی، شرکت توسعه املاک جی‌سی‌آی (GCI) و گروه شرکت‌های ام‌ام (MM) می‌شود. دارایی‌ها و املاک تجاری او در سرتاسر دبی گسترده است و او روابطی دوستانه‌ای باشخصیت‌های شناخته‌شده‌ای مانند نواک جوکوویچ، تنیسور، و آرتورو ویدال، فوتبالیست، حرفه‌ای دارد.

مراسم ازدواج آنها دو روز دیگر برگزار می شود و طبق شنیده ها فقط از قسمت مردانه تصاویری منتشر می شود.

زیباترین دختر شاه عرب 2

منبع: دلگرم

دیگر رسانه ها

کدخبر: 89026

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر