گیتاریست استقلال راهی پرسپولیس می‌شود؟

همین چند وقت پیش بود که استقلال بازیکن جدیدی را به خدمت گرفت و به همین علت مجبور به فسخ قرارداد امیرارسلان مطهری شد.

گیتاریست استقلال راهی پرسپولیس می‌شود؟

همین چند وقت پیش بود که استقلال بازیکن جدیدی را به خدمت گرفت و به همین علت مجبور به فسخ قرارداد امیرارسلان مطهری شد.

به گزارش عرشه آنلاین؛ ارسلان مطهری ، مهاجم جنجالی و محبوب که سابقه بازی در استقلال را دارد، به پرسپولیس پیشنهاد شده است. این خبر که به تازگی منتشر شده، دنیای فوتبال ایران را به لرزه در آورده و نقل و انتقالات جنجالی زمستانی را به اوج خود رسانده است.

استقلال برای ثبت قرارداد میلاد فخرالدینی، مجبور به فسخ قرارداد ارسلان مطهری شد. این اتفاق، جدایی ناگهانی مطهری از جمع آبی‌پوشان را رقم زد و گمانه‌زنی‌ها درباره تیم بعدی او آغاز شد.

حالا خبر می‌رسد که نزدیکان ارسلان مطهری، او را به پرسپولیس، رقیب دیرینه استقلال، پیشنهاد داده‌اند. این انتقال، اگرچه عجیب به نظر می‌رسد، اما می‌تواند یکی از جنجالی‌ترین نقل و انتقالات چند سال اخیر فوتبال ایران باشد.

سابقه ارسلان مطهری در استقلال و چالش‌هایی که او با پرسپولیسی‌ها داشته، این انتقال را به سوژه داغ رسانه‌ها تبدیل کرده است. هواداران هر دو تیم منتظرند تا ببینند آیا این انتقال پر سر و صدا رخ خواهد داد یا نه.

در صورت پیوستن ارسلان مطهری به پرسپولیس، باید منتظر اتفاقات جالبی در لیگ برتر ایران باشیم. بدون شک، این انتقال، سر و صدای زیادی به پا خواهد کرد و رقابت بین دو تیم استقلال و پرسپولیس را به اوج خود خواهد رساند.

نظر مدیران پرسپولیس و اوسمار، سرمربی این تیم، در مورد این انتقال، نقشی کلیدی خواهد داشت. باید دید آیا آنها با این پیشنهاد موافقت خواهند کرد یا نه.

منبع: افکار نیوز

دیگر رسانه ها

کدخبر: 127905

ارسال نظر