قتل هولناک مادرشوهر به دست عروس جوان و مادرش در تبریز

عروس جوان و مادرش در تبریز در اقدامی هولناک مادرشوهرش را به قتل رساند.

قتل هولناک مادرشوهر به دست عروس جوان و مادرش در تبریز

 عروس جوان و مادرش در تبریز در اقدامی هولناک مادرشوهرش را به قتل رساند.

به گزارش عرشه آنلاین،زن جوان در تبریز با همدستی مادر خود و نیز فردی دیگر، مادرشوهرش را به قتل رساند.

 رسیدگی به این پرونده از زمانی آغاز شد که مرد جوانی به دنبال  گم شدن  مادر پیر خود، به دایره جنایی پلیس آگاهی تبریز مراجعه و از کارآگاهان برای پیدا شدن مادر ۷۰ ساله اش یاری می طلبد.

با اعلام مفقود شدن پیرزن ۷۰ ساله، پرونده برای اخذ دستورات قضایی لازم به شعبه ۶ دادسرای عمومی و انقلاب تبریز ارجاع و بلافاصله بازپرس جنایی تبریز دستور آغاز تحقیقات گسترده به منظور پیدا شدن مادر خانواده را به کارآگاهان صادر می کند. به دنبال دستور بازپرس، کارآگاهان تحقیقات خود را آغاز می کنند.

بازپرس خود نیز با توجه به مستنداتی که به دست آورده بود در ابتدا سراغ  عروس  خانواده می رود.

اما عروس در ابتدا منکر هرگونه اقدامی علیه مادرشوهر خود می شود، علی رغم انکار عروس خانم بازپرس با تکیه بر مستنداتی که به دست آورده بود دستور  دستگیری  او را به کارآگاهان صادر می کند؛ کارآگاهان عروس جوان را دستگیر و در اختیار بازپرس قرار می دهند.

عروس جوان بعد از مشاهده مستندات موجود، بالاخره ناچار لب به اعتراف  قتل  مادرشوهر خود می کند که با همدستی مادرش و نیز فردی دیگر دست به این جنایت زده است و علت این اقدام دلخراش خود را اخاذی ۱۵ میلیارد ریالی از مادر شوهر خود عنوان می کند.

با اعتراف عروس جوان، دو همدست دیگر او نیز دستگیر و پرونده با صدور کیفرخواست از شعبه ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب تبریز برای صدور حکم نهایی به دادگاه کیفری یک استان ارسال می شود و قضات دادگاه با توجه به درخواست  قصاص  از سوی اولیای دم مقتول و نیز کیفر خواست صادره از شعبه بازپرسی و با توجه به دفاعیات متهم، رای به قصاص نفس عروس جوان صادر می کنند.

همچنین دو هم دست او نیز حکم متناسب با جرم خود را از قضات دادگاه دریافت می کنند.

منبع: رکنا

دیگر رسانه ها

کدخبر: 139503

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر