درخواست فوری پلیس/ این متهمان خطرناک را شناسایی کنید + عکس کامل

پلیس با انتشار عکس سارقان مامورنما از مردم خواست که آنها را شناسایی کنند.

درخواست فوری پلیس/ این متهمان خطرناک را شناسایی کنید + عکس کامل

به گزارش عرشه آنلاین، یک باند حرفه‌ای سارقان مامورنما بازداشت شدند و با دستور مقام قضائی، تصاویر بدون پوشش این متهمان برای شناسایی توسط مال‌باختگان منتشر می‌شود.

رئیس پلیس آگاهی البرز امروز (شنبه، ۱۴ بهمن ماه) اظهار کرد: درپی وقوع چند فقره سرقت از مردم توسط چند سارق تحت پوشش مامور، بازداشت آنها به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

سرهنگ حکمت‌الله شجاعی، با اشاره به شیوه سرقت این متهمان که با عنوان مامور انتظامی، تلفن همراه و کارت بانکی مردم را می‌گرفتند و فرار می‌کردند، ادامه داد: سارقان خود را به‌عنوان نیروی پلیس با خودروی شخصی معرفی و اقدام به سرقت می‌کردند. مردم باید در مواجهه با افرادی که با لباس و خودروی شخصی، خود را مأمور معرفی می‌کنند، کارت شناسایی معتبر و حکم ماموریت درخواست کنند.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز با بیان اینکه کارآگاهان پلیس آگاهی با تلاش و به‌کارگیری اقدامات اطلاعاتی - پلیسی موفق به بازداشت دو سارق شدند، اظهار کرد: افراد دستگیرشده از متهمان سابقه‌دار و حرفه‌ای هستند.

این مقام انتظامی با اشاره به اعتراف متهمان به چند فقره سرقت با شیوه‌های جعل عنوان مامور، خطاب به مردم گفت: در صورت مواجهه با افراد مشکوک با ۱۱۰ تماس بگیرید تا بلافاصله نزدیکترین گشت انتظامی به محل اعزام شود.

او افزود: با دستور بازپرسی شعبه ۱۱ دادگاه عمومی و انقلاب ناحیه ۳ شهید بهشتی کرج، تصاویر بدون پوشش این متهمان منتشر می‌شود تا اگر مردم با این شیوه یا توسط این افراد مورد سرقت قرار گرفته‌اند، برای طرح شکایت و پیگیری پرونده به پلیس آگاهی استان البرز واقع در کرج، میدان طالقانی، بلوار تعاون، ساختمان پلیس آگاهی مراجعه کنند.

سارقان مامورنما

منبع: همشهری

دیگر رسانه ها

کدخبر: 125042

ارسال نظر